Zbigniew Zamachowski blisko odejścia z "Pytania na śniadanie"

Pewne jest, że Zbigniew Zamachowski będzie się rzadziej pojawiał na ekranie.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: JACEK ROZENEK ZASTĄPI ZBIGNIEWA ZAMACHOWSKIEGO W "PYTANIU NA ŚNIADANIE"? ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI ODCHODZI Z TVP?

Nie ustają spekulacje na temat tego, czy jesienią zobaczymy Zbigniewa Zamachowskiego u boku Moniki Richardson w programie "Pytanie na śniadanie". Wiadomo, że do roli współprowadzącego był przymierzany Jacek Rozenek i jeśli faktycznie Zamachowski przestanie występować w "Pytaniu", to właśnie były mąż "perfekcyjnej pani domu" zajmie jego miejsce. Oficjalnie powodem ewentualnego odejścia partnera Richardson mają być trudności w pogodzeniu obowiązków prezentera i aktora teatralnego.

CZYTAJ TAKŻE: RICHARDSON I ZAMACHOWSKI POPROWADZILI "PYTANIE NA ŚNIADANIE" ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI O SWOICH ROLACH I ŻYCIU Z MONIKĄ RICHARDSON [ARCHIWALNE ZDJĘCIA]

- Zamachowski może się pojawiać w programie trochę rzadziej ze względu na napięty grafik w Teatrze Narodowym. W czasie prób może zostać zastąpiony przez kogoś innego. Nie jest to jednak nic pewnego - powiedziała "Onetowi" Natalia Ligarzewska z TVP2.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×