Zdrowotne problemy gwiazdora disco polo! Marcin Miller opublikował nagranie!

Marcin Miller to postać, której raczej przedstawiać nie trzeba. Wokalista i lider zespołu Boys od lat jest jednym z największych gwiazdorów muzyki disco polo, który sprawił, że Polacy pokochali tę muzykę. Teraz Marcin Miller zmaga się ze zdrowotnymi problemami.

Multimedia

Zdrowotne problemy gwiazdora disco polo! Marcin Miller opublikował nagranie!

Marcin Miller jest chory. Fani zespoły Boys mocno zaniepokoili się, gdy w ostatnich dniach okazało się, że formacja musi odwołać swoje koncerty. Wszystko przez chorobę Marcina Millera, która sprawia, że artysta traci głos!

Marcin Miller ujawnił, że od zeszłego czwartku walczy z anginą. Niektórzy zarzucali mu kłamstwo, wiec lider Boysów postanowił opublikować... nagranie z kolejki do przychodni!

Chodzi mi o to, że dzisiaj mamy czwartek, a ja od piątku choruję na anginę. Ktoś tam napisał "to zwykła angina". Spoko. Nie wiem, czy są jakieś nadzwyczajne anginy. Na razie jest źle. Tracę już głos, ale zawsze się uśmiecham, ponieważ mam wysoki próg wytrzymałości bólu, chociaż patrząc na kobiety, one i tak facetów przewyższają. A filmik nagrywam tylko po to, aby móc linkować wszystkim, którzy zarzucają mi kłamstwo - wyznał Marcin Miller.

O licealnej klasie o profilu disco polo mówiła cała Polska! Teraz uczniowie nagrali piosenkę z Marcinem Millerem!Zobacz więcej

Na szczęście Marcin Miller może liczyć na wsparcie fanów! W komentarzach czytamy m.in. (pisownia oryginalna):

Potrzebny tlen, zciągnij maskę. Proste.

Zdrówka

Zdrówka idolku ❤️

Dużo zdrówka Panie Marcinie,witaminki ,łóżeczko i będzie dobrze. Pozdrawiam cieplutko 💪❤❤❤

Zdrówka Panie Marcinie wiem co to angina współczuję ❤️❤️😢ale będzie wszystko dobrze

❤️szybkiego powrotu do zdrowka😊

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Slawomir (gość)

    I tak to wszystko leci z pleibeku!!!

    15.11.2021 15:58
  • Stokrot (gość)

    Żadna strata dla muzyki. Takich twórców mamy na pęczki. Muzyka dla niedorozwinię tych. Wszystkie melodie podobne, 2 linijki tekstu.

    15.11.2021 13:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×