Zenek Martyniuk wskazał aktora, który mógłby go zagrać. Kogo widziałby w roli króla disco polo? [ZDJĘCIA]

Prace nad biograficznym filmem o królu disco polo trwają już od pewnego czasu. Zenek Martyniuk po raz kolejny zabrał głos w sprawie produkcji. Tym razem zasugerował kto jego zdaniem najlepiej pasowałby do głównej roli. Kogo wskazał?

Multimedia

Zenek Martyniuk jest niekwestionowanym liderem w branży polskiej muzyki rozrywkowej. Na jego koncertach pojawiają się tysiące fanów. Wokalista, który w wywiadach szokuje swoją niebywałą skromnością, potrafi jednak dobrze korzystać ze swojej popularności - jakiś czas temu ukazała się książka o jego życiu, a niebawem na ekranach kinowych pojawi się film. Mimo że wcześniej Zenek nie chciał sugerować producentom żadnego aktora, wokalista zespołu Akcent w końcu zdradził ostatnio kogo widziałby w swojej roli. Tak w programie TVP "Alarm" skomentował kandydaturę Jacka Braciaka:

Ostatnio był też brany pod uwagę Jacek Braciak. Odpowiednio go ucharakteryzować, a nawet bez charakteryzacji momentami jest bardzo podobny do mnie, szczególnie z fryzury i z profilu - powiedział muzyk.

Zenek Martyniuk w 3. część kultowej komedii! Kogo zagra lider Akcentu? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W kontekście roli Zenka pojawiają się także nazwiska Antoniego Królikowskiego i Dawida Ogrodnika. Jedno jest pewne, Zenek jest postacią niepowtarzalną i nie do podrobienia. Aktor, który zagra jego rolę stanie przed nie lada wyzwaniem. Wydaje się jednak, że reżyser dokonał już wyboru. Obecnie trwają castingi do ról drugoplanowych.

Wesele syna Zenka Martyniuka w królewskim stylu! Pojawiła się gwiazda światowego formatu! [WIDEO+DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Trzeba przyznać, że w słowach Zenka Martyniuka jest sporo prawdy. Pomiędzy nim a Jackiem Braciakiem można dostrzec pewne podobieństwo. Zresztą zobaczcie sami!

Zobacz galerię

Zobacz, jak wyglądało wesele syna Zenka Martyniuka!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×