"Zenek" online. Film o Zenku Martyniuku już dostępny na Netflix! Będzie większym hitem niż "365 dni"?

Nie widzieliście jeszcze filmu "Zenek"? Jeżeli tak, to mamy dla was dobre wieści, ponieważ superprodukcja o gwiazdorze disco polo właśnie trafiła na platformę Netflix! Będzie tam większym hitem niż "365 dni"?

Multimedia

"ZENEK" ONLINE NA NETFLIX

Filmy "Zenek" i "365 dni" miały swoje kinowe premiery praktycznie w tym samym czasie. Obydwa filmy walczyły o miano króla walentynek, jednak wówczas film o Zenku Martyniuku musiał uznać wyższość filmu na podstawie powieści Blanki Lipińskije.

Miesiące później "365 dni" podbiło platformę Netflix, jednak teraz na Netflix możemy obejrzeć także film "Zenek"! Czy teraz film o początkach kariery Zenka Martyniuka ma szansę odnieść większy sukces i być hitem pod względem oglądalności? Z pewnością wielu antyfanów Martyniuka i disco polo sięgnie po "Zenka" z czystej ciekawości.

"Zenek". Życie to są chwile, czyli amerykański sen prostego chłopaka ze wsi. Warto obejrzeć film o Zenku Martyniuku?Zobacz więcej

"Zenek" to film inspirowany początkami kariery Zenka Martyniuka, którzy od końca lat 80. XX wieku aż do dzisiaj zyskał status króla disco polo i jest wciąż jedynym z najpopularniejszych artystów tego gatunku. W filmie "Zenek" w tytułowego bohatera wciela się dwóch aktorów: Jakub Zając oraz Krzysztof Czeczot.

Ponadto w obsadzie "Zenka" znaleźli się również m.in. Klara Bielawka, Karol Dziuba, Magdalena Berus oraz Jan Frycz. Za reżyserię filmu odpowiada Jan Hryniak.

FILM "ZENEK" MOŻNA ZNALEŹĆ JUŻ NA NETFLIX

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • pslowiec z osp (gość)

  Nie szło tego oglądać, już po zwiastunach to wiedziałem.

  16.11.2020 09:06
 • Gosc (gość)

  Beznadziejny szkoda czasu na to żeby go obejzec

  21.07.2020 08:41
 • Bober (gość)

  Obejrzałam z ciekawości i nie polecam , nie sadzilam ze tak sie zawiode

  19.07.2020 12:00
 • Zgred (gość)

  Żenada

  19.07.2020 00:29
 • ja widzol (gość)

  Ten co napisał recenzje odnosnie martyniuka, jest głupszy nizli pisior y co jemu dawali Naszą kase

  18.07.2020 21:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×