"Ziemia niczyja". Nowy serialowy thriller wojenny w HBO GO! Kiedy emisja w TV?

"Ziemia niczyja" to nowy serialowy thriller wojenny, który już 1 listopada trafi do biblioteki HBO GO. Opowiada o młodym Francuzie, który łączy siły z jednostką kurdyjskich bojowniczek i w poszukiwaniu swojej zaginionej siostry przemierza ogarniętą wojną Syrię.

Multimedia

"Ziemia niczyja" od 1.11.2020 w HBO GO oraz w grudniu w HBO3! - sprawdź program tv

Serial "Ziemia niczyja" podąża w głąb syryjskiej wojny domowej śladami Antoine’a, młodego Francuza, szukającego swojej uznanej za zmarłą siostry. Rozwiązując krok po kroku jej tajemnicę, mężczyzna łączy siły z jednostką zagorzałych kurdyjskich bojowniczek, które są największym koszmarem ISIS, i przemierza z nimi terytoria okupowane przez wroga. Ścieżki Antoine'a przecinają się z poszukiwaczami przygód, anarchistami, szpiegami, ale też niewinnymi ofiarami wojny, co daje widzowi wyjątkowe spojrzenie na tragiczne wydarzenia w Syrii i ich wpływ na cały świat.

Kultowy serial HBO wraca z 4. sezonem! W roli głównej gwiazda "Orange Is the New Black"Zobacz więcej

W rolach głównych w produkcji wystąpili Félix Moati ("Liczę do trzech"), Mélanie Thierry (Ból) oraz James Purefoy (serial HBO "Rzym", serial "The Following"). W pozostałych rolach zagrali: Souheila Yacoub, Joe Ben Ayed, James Krishna Floyd, Dean Ridge, Julia Faure, François Caron oraz Céline Samie. Autorami scenariusza serialu Ziemia niczyja są Amit Cohen i Ron Lesham, z którymi współpracował w tym zakresie także Xabi Molia. Za reżyserię odpowiada Oded Ruskin (serial "Podwójna gra").

Serial "Ziemia niczyja" jest koprodukcją Arte i Hulu. Obowiązki producentów pełnili Maria Feldman z ramienia Masha Productions, Eitan Mansuri oraz Jonathan Doweck w imieniu Spiro Films, Caroline Benjo, Simon Arnal oraz Carole Scottada reprezentujący Haut et Court TV. Współproducentem serialu jest ARTE France i Versus Production przy współudziale Hulu oraz wsparciu ze strony Wallimage, Belga Films Fund oraz Inver Tax Shelter. Christian Vesper pełnił obowiązki współproducenta z ramienia spółki Fremantle, która odpowiada również za międzynarodową dystrybucję serialu.

Nowy serial HBO Max od twórcy "You/Ty". Kiedy premiera w HBO GO?Zobacz więcej

Premiera serialu "Ziemia niczyja" ("No Man's Land") odbędzie się w HBO GO już 1 listopada. Tego dnia do serwisu dodany zostanie cały sezon produkcji. Emisja pierwszego odcinka na antenie HBO3 zaplanowana została na 3 grudnia na godzinę 22:00. Serial liczy 8 odcinków.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Stanley (gość)

    Super serial, ciekawe czy będzie drugi sezon

    28.11.2020 19:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×