"Złodzieje". Prowadzący programu TVN Turbo zatrzymany przez CBA! O co jest oskarżony "Fryzjer"?

Marek K., jeden z prowadzących programu "Złodzieje" w TVN Turbo, został zatrzymany przez CBA. Jest podejrzewany o udział w zorganizowanej grupie przestępczej. Sprawdź szczegóły.

Multimedia

Centralne Biuro Antykorupcyjne poinformowało o zatrzymaniu 7 osób podjerzewanych o udział w zorganizowanej grupie przestępczej. Według doniesień portalu wPolityce.pl wśród nich jest także Marek K., współprowadzący programu "Złodzieje" w TVN Turbo.

Natalia Dawidowska ma raka! Na Instagramie relacjonuje walkę z chorobąZobacz więcej

Marek K., znany pod pseudonimem "Fryzjer", razem z "Elivisem", byłym policjantem, demaskują na ekranie najważniejsze metody działania przestępców i pokazują, jak się przed nimi chronić. Program "Złodzieje" zadebiutował w 2016 roku i doczekał się do tej pory pięciu sezonów.

Na "Fryzjerze" ciążą teraz bardzo poważne zarzuty. Grupa, której miał być członkiem, powoływała się na wpływy w instytucjach publicznych, w tym w organach ścigania i w spółkach Skarbu Państwa oraz podejmowała się pośrednictwa w załatwieniu spraw w zamian za korzyści majątkowe i ich obietnice.

Komentarze

Skomentuj
 • Kolo (gość)

  To teraz bedzie w Slużba Wiezienna grać

  16.10.2020 13:05
 • Crunchips (gość)

  Natura ciągnie wilka do lasu

  14.10.2020 16:10
 • Sieryf (gość)

  Dzięki nim to nie jeden dziadek Noe stracił kasy mogę mu wysyłać kasę na wypieki bo jest wielki gość. W banku na Podkarpaciu koło Tarnobrzega brakuje 65 milionów i nikogo się nie zamyka

  14.10.2020 15:11
 • Obserwator (gość)

  Media rządowe podają takie newsy jakie im są potrzebne ...nie znaczy że zawsze prawdziwe... A jak człowieka się ocenia ZA WYGLĄD ,, z ryja" -- cytat - to już mamy powtórkę z Hitlera ..on też selekcjonował i oceniał ..przydatność do życia...po kształcie nosa i czaszki plus kolor oczu ---czyli po wyglądzie ..... i dziwić się że tak łatwo poszukał sobie współwyznawców...jak tutaj komentujący po prawie 100 latach wygłaszają podobne opinie/ oceny ludzi...

  14.10.2020 12:04
 • On. (gość)

  Jeśli to prawda, to bardzo się cieszę. Nie lubiłem go. Lokalny szaman i cwaniak. Z ryja jak szczur. Niech się teraz w pierdlu wykarze. Ciekawe czy będzie taki mądry.

  14.10.2020 11:55
 • Edy (gość)

  Znowu paka

  14.10.2020 11:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×