Znamy wszystkich finalistów 9. edycji "Must be the music. Tylko muzyka"! [ZDJĘCIA]

Już w niedzielę wielki finał 9. edycji "Must Be The Music". Zobaczcie, kto zawalczy o 100 tysięcy złotych i występ na Polsat SuperHit Festiwal 2015. Gwiazdą odcinka będzie Jessie Ware.

Multimedia

Decyzją widzów w finale muzycznego show Polsatu zobaczymy Ninę Karpińską, Katarzynę Góras, Justynę Sawicką oraz 14-letniego wirtuoza gitary Marcina Patrzałka.

Na scenie zaprezentują się także zespoły Reggaeside oraz Rotts Rockets, którzy otrzymali Dziką Kartę przyznawaną przez fanów show na facebooku. O nagrodę główną powalczy także zespół Black Radio, laureat Dzikiej Karty RMF FM.

CZYTAJ TAKŻE: RUSZAJĄ CASTINGI DO 10. EDYCJI "MUST BE THE MUSIC. TYLKO MUZYKA"! JESSIE WARE WYSTĄPI W FINALE "MUST BE THE MUSIC"!

Już w najbliższą niedzielę o godzinie 20:00 w Polsacie dowiemy się, kto wygra 100 tysięcy złotych i zaprezentuje się już za tydzień na scenie Polsat SuperHit Festiwal 2015 w Sopocie. Kto według was ma największe szanse na wygraną? Gościem specjalnym wielkiego finału 9. edycji "Must Be The Music" będzie Jessie Ware.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×