"Znoszone historie". Już wkrótce na Netfliksie pojawi się serial dokumentalny o ubraniach i ludziach, którzy je noszą. Kiedy premiera? Zobacz zwiastun!

Już wkrótce na Netfliksie pojawi się nowy serial dokumentalny: "Znoszone historie". Będzie opowiadał o ubraniach oraz ludziach, którzy je noszą. Sprawdźcie, kiedy będzie miał premierę i zobaczcie zwiastun!

Multimedia

"Znoszone historie" - o serialu

„Znoszone historie” to nowy serial dokumentalny Netfliksa. Poszczególni bohaterowie otwierają przed widzami swoje szafy, które okazują się być skarbnicą wiedzy zarówno o znaczeniu części garderoby, jak i o samych właścicielach. Mogą to być zwykłe trzewiki symbolizujące przetrwanie, sukienka, która na jakiś czas trafiła na wieszak, albo uniform, który potwierdza tożsamość. Serial opowiada historie właścicieli przez pryzmat noszonych przez nich ubrań.

Polskie seriale na Netflix. Jakie rodzime produkcje znajdziemy na platformie?Zobacz więcej

Każdy odcinek ma inny motyw przewodni i przedstawia zabawne, tragiczne, ale także wzruszające i radosne historie w formie wywiadów przygotowanych przez znane osobistości ze świata kultury oraz utalentowanych twórców, a dzięki animowanym wstawkom i nagraniom archiwalnym opowiadane historie stają się bardziej barwne i dynamiczne. Serial pozwala zrozumieć m.in. jakie znaczenie może mieć zwykły T-shirt, co czuje więzień, który po raz pierwszy zakłada "zwykłe" ubrania po opuszczeniu zakładu karnego czy jak przebiegał proces decyzyjny dotyczący tego, która bluza zostanie zabrana... w przestrzeń kosmiczną.

"Znoszone historie" - zwiastun

Jesteście ciekawi, jakie historie zostaną opowiedziane w serialu? W oczekiwaniu na premierę, zobaczcie zwiastun!

Premiera serialu "Znoszone historie" już 1 kwietnia 2021 roku, wyłącznie na Netfliksie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×