Żona Wojciecha Modesta Amaro zdradza kulisy swojego udziału w Hell's Kitchen! [ZDJĘCIA+WIDEO]

We wczorajszym odcinku "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia" doszło do zaskakującego wydarzenia. Szef Wojciech Modest Amaro namiętnie pocałował nową uczestniczkę programu - Patrycję. Uczestnicy byli bardzo zaskoczeni całą sytuacją. Okazuje się, że nową uczestniczką była tak naprawdę Agnieszka Amaro, żona szefa "Piekielnej Kuchni".

Multimedia

- Jak się czułaś jako uczestniczka "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia"?

Byłam zestresowana, bo emocje uczestników udzieliły się również mi, a poza tym musiałam udawać, że z Modestem nic mnie nie łączy, więc trudno mi było nawet zerkać w jego stronę, żeby nie zdradzić się spojrzeniem.

- Jak zareagowali na Ciebie inni uczestnicy? Czy któryś z nich domyślał się, że coś jest nie tak?

Byli bardzo podejrzliwi, zadawali mnóstwo pytań, na które musiałam na miejscu wymyślać odpowiedź. Dziewczyny, jedynie z pozoru były uprzejme, ale dało się wyczuć, że nie są przyjaźnie nastawione do nowej koleżanki.

- Długo było Cię trzeba przekonywać do wzięcia udziału w programie?

Nie miałam dużo czasu do namysłu. Praktycznie z dnia na dzień dowiedziałam się, że jest taki pomysł. Decydując się na udział w programie nie sądziłam, że będzie to znaczna część tego odcinka.

- Jakim szefem jest Wojciech Modest Amaro według Patrycji?

To absolutny profesjonalista, który dąży do perfekcji. Ocenia surowo, ale sprawiedliwie. Nie akceptuje półśrodków, bo tak naprawdę w jego oczach najbardziej liczy się ocena klientów.

- Czy dowiedziałaś się czegoś ciekawego o swoim mężu od uczestników?

Zaskoczyło mnie to, że pomimo krytycznych uwag, które nierzadko padają w programie mają do mojego męża duży szacunek. Obawiałam się, że uczestnicy będą próbowali podważyć jego autorytet, żeby pokazać, że ich dania nie są takie złe. Z tego co mówili uczestnicy "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia" to z pewnością duża lekcja pokory, ale przede wszystkim gotowania.

Następny odcinek "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia" już w przyszły wtorek o godzinie 20.05 w Polsacie. Jakie niespodzianki tym razem czekają uczestników? Kto będzie zmuszony opuścić program? Tego dowiemy się już we wtorek. Zapraszamy!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×