"Żony Hollywood". Helena Deeds w przeszłości była sprzątaczką, a dzisiaj ma miliony i żyje jak królowa! Celebrytka szczerze o swoim życiu

"Żony Hollywood" to program, który swego czasu dość mocno namieszał w polskiej telewizji. Bohaterki tvnowskiego show są w pamięci widzów do dzisiaj i cieszą się ciągłą popularnością. Teraz szczerze o swoim życiu opowiedziała Helena Deeds!

Multimedia

"Żony Hollywood" to program, o którym parę lat temu było naprawdę głośno. TVNowskiego show pokazało nową grupę celebrytek - kobiety, które miały dość biednego życia w Polsce, wyjechały do Stanów, gdzie udało im się rozwinął własne biznesy bądź znaleźć sobie bogatych mężów.

Helena Deeds i jej rodzinne strony. Gdzie spędziła swoje dzieciństwo? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Jedną z bohaterek "Żon Hollywood" była Helena Deeds, która razem z partnerem, Rodrigo Iglesias, obecnie zajmuje się sprzedażą nieruchomości w Stanach Zjednoczonych. Para mieszka w Malibu, mają miliony i wiodą iście królewskie życie! Jednak Helena nie zawsze żyła w takich luksusach...

Helena Deeds, w rozmowie z Oskarem Netkowskim w dziendobry.tvn.pl, wyznała, że dorastała w biedzie. Od dziecka musiała pracować, m.in. zbierała truskawki, którymi później handlowała. Jej dzieciństwo było biedne, zajmowała się młodszą siostrą, co łączyła z pracą. W późniejszych latach była m.in. sprzątaczką! Sytuacja finansowała pchnęła ją do wyjazdu z Polski, czego dzisiaj absolutnie nie żałuje.

Jak jesteś dzieckiem, nie czujesz, że jesteś biedny. Moje dzieciństwo było biedne, ale szczęśliwe - wyznała w rozmowie z Netkowskim z dziendobry.tvn.pl.

Źródło: Dzień Dobry TVN Online / x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Wanda (gość)

    Nawet nie wiedziałam, że była sprzątaczką, ale jak widać pracując jako pomoc domowa można osiągnąć sukces. Ja w swoim domu akurat sama sprzątam z irobotem, ale wiem, że wiele osób korzysta z usług firm sprzątających.

    10.06.2021 07:19

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×