"Zostać miss". Sprawdź, jak teraz wyglądają bohaterki serialowego konkursu piękności [GALERIA]

Kto z nas nie pamięta 12. pięknych bohaterek rywalizujących w konkursie piękności o tytuł "Miss Venus" z serialu "Zostać miss"? Dziś przypominamy hitową produkcję Wojciecha Pacyny i sprawdzamy, jak po latach wyglądają aktorki, które wcieliły się w pretendentki do tytułu Miss! Czy wciąż olśniewają urodą? Sprawdźcie sami!

Multimedia

Kulisy przygotowań i wyborów konkursu piękności "Miss Venus" - tak w skrócie można opisać fabułę serialu Wojciecha Pacyny, emitowanego w telewizji Polsat w latach 2001-2003, jednak w serialu "Zostać miss" nie brakowało pobocznych wątków, obfitujących w liczne intrygi, dwuznaczne propozycje, romanse, czy problemy osobiste uczestniczek konkursu piękności "Miss Venus". Łącznie powstały dwa sezony serialu, składające się z 26 odcinków. Fabuła 2 serii została rozbudowana o nowe wątki i postacie. Piosenkę z serialu „Zostać miss” wykonywał Andrzej Kozioł. Utwór doskonale wpisywał się w konwencję polsatowskiego serialu, który był dość barwną produkcją z pograniczna komedii i dramatu.

FABUŁA I BOHATEROWIE

Wszystko zaczyna się, kiedy do malowniczo położonego hotelu (plenery serialu "Zostać miss" kręcono w miejscowości Zegrzynek nad jeziorem Zegrzyńskim) przybywa 12 najpiękniejszych Polek miesięcznika Egoista, należącego do potentata finansowego - Alfreda Klebera. Wśród przybywających na trzy tygodniowe zgrupowanie, jest główna bohaterka serialu - Zosia Padlewska oraz Beata Wójcik, która zamierza zemścić się na reżyserze konkursu Pawle Bojarewiczu za przygodę sprzed lat, a także Tekla Kaczmarek, Anita "Żyrafa" Borowska, Aldona "Żyleta" Żylecińska, Marzena Romario, Urszula "Hulagula" Morawska, Kinga "Czekoladka" Mróz, Jowita Walewska, Majka Bączek, Sylwia Kruk i Tamara Bukowska.

Dziewczyny przygotowują się do konkursu pod okiem choreografki Malwiny. W konkursie pojawia się również Artur, fotograf konkursu i nałogowy hazardzista. Nie można pominąć również Kuby, czyli hotelowej "Złotej rączki". Wkrótce, po rozpoczęciu zgrupowania do dziewcząt ma dołączyć również trzynasta finalistka - Sandra Bonecka, która zajmie miejsce rezerwowej. Faworyzowana przez Bojarewicza, dziewczyna zrobi wszystko, by pozbyć się jednej ze swoich rywalek. Wszak jest o co walczyć, zwyciężczyni konkursu dostanie bowiem luksusowy samochód, wiele nagród od sponsorów, ale przede wszystkim tytuł "Miss Venus"!

OBSADA

"Zostać Miss" to chyba dość wstydliwy epizod, dla niektórych występujących tam aktorek czy prezenterek telewizyjnych. To właśnie w tej produkcji mogliśmy zobaczyć serialowe wcielenie dziennikarki "Faktów" - Anity Werner. W "Zostać miss" zagrała również Agnieszka Włodarczyk, Dominika Figurska, Małgorzata Socha, czy Aleksandra Nieśpielak i Violetta Kołakowska. To jednak nie wszystko. W rolę Alfreda Klebera wcielił się sam Jan Nowicki. Przemysław Sadowski zagrał głównego fotografa konkursu, a Wojciech Wysocki wcielał się w postać reżysera konkursu - Bojarewicza.

W galerii możecie zobaczyć, jak po latach wyglądają aktorki, które wcieliły się w pretendentki do tytułu Miss! Czy wciąż olśniewają urodą? Sprawdźcie sami!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×