"#ZostańWdomu". Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski ogłaszają, że będą mieli dziecko! W serialu...

Krótko po ogłoszeniu pandemii koronawirusa, w sieci pojawił się mini serial "#ZostańWdomu", którego pomysłodawcą jest Kamil Kula. Aktor występuje w nim razem z żoną, Martą Żmudą Trzebiatowską. Do obsady dołączyli także Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski.

Multimedia

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski w serialu "#ZostańWdomu"

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski pojawili się w 11. odcinku internetowego serialu "#ZostańWdomu", którego pomysłodawcą jest Kamil Kula. Główną rolę gra w nim Marta Żmuda Trzebiatowska. Aktorka wciela się w ciężarną Agatę, którą zostawił chłopak. Okazuje się, że chłopakiem tym jest Rafał, którego gra Mikołaj Roznerski.

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula zrobili serial ku pokrzepieniu serc! Gdzie oglądać?Zobacz więcej

W serialu Rafał odzywa się do swojej byłej dziewczyny po dłuższym czasie. Nagle w kadrze pojawia się seksowna brunetka (Adriana Kalska), która przynosi Rafałowi szampana. Wtedy Agata dowiaduje się, że ojciec jej jeszcze nienarodzonego dziecka będzie miał kolejnego potomka.

Przypomnijmy, że Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski prywatnie także są parą. Wielu fanów, kibicujących miłości aktorów chciałoby zapewne, aby informacja dotycząca dziecka sprawdziła się w realnym życiu. Czy tak będzie? Czas pokaże!

O czym jest serial "#ZostańWdomu"?

Bohaterami "#ZostańWdomu" są Agata i Jacek, sąsiedzi z apartamentowca w Warszawie. Do tej pory, nawet nie znali swoich imion. Mijali się w windzie, na parkingu. Teraz starają się odnaleźć w nowej sytuacji – gdzie z dnia na dzień koronawirus przewrócił ich życie o 180 stopni. Mają te same obawy, co wszyscy. Stresują się brakiem pracy, kasy – przyszłością. Ich przyjaźń zaczyna się i przebiega w rytmie domowego odcięcia czyli online. Razem z Agatą i Jackiem poznajemy ich znajomych, rodzinę. Na naszych oczach początkowo obcy sobie ludzie stają się dla siebie wsparciem – bo razem zawsze raźniej. Pokazujemy, że nie musimy być sami – ekrany tabletów, laptopów, komórek są naszym oknem na innych i na świat.

Mikołaj Roznerski i Patricia Kazadi w nowym serialu! Gdzie można go obejrzeć?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Prawda (gość)

    ARTUR ją zerżn@ł w ostatnią noc przed śmiercią

    16.05.2020 11:51
  • Prawda (gość)

    To dziecko będzie ARTURA !!!!!

    16.05.2020 11:48
  • niestety (gość)

    Czytajcie że zrozumieniem Będzie miała dziecko w serialu :)

    15.05.2020 23:04
  • Majka (gość)

    Bardzo $liczna para.Bardzo im kibicuję

    14.05.2020 19:05
  • Juta (gość)

    Żmuda powiedziała " poradzimy sobie same" ciekawe czy to było specjalnie dla zmyłki, czy faktycznie urodzi córeczkę.

    14.05.2020 02:55
  • lech (gość)

    Kalska dobrze kisi ogóry. Wybitna ku charka

    12.05.2020 19:57
  • 😂😂😂😂😂 (gość)

    Czarno widze ich przyszłość, ale powodzenia😷🤔😷🤔😷🤔🤔

    12.05.2020 18:50
  • 😂😂😂😂😂 (gość)

    Mikołaj fajny gościu przystojniak ale Ada to boi się czy będzie jego dokoknca życia, bo jest wiele??????

    12.05.2020 18:48
  • Qxx (gość)

    Czytam i oczom nie wierzę czy wy ludzie umiecie czytac że zrozumieniem 😂artykuł jest o serialu internetowym a nie o życiu łóżkowym rozenerskiego Nikt nikogo nie zapłodnił ani nie zostawił zacznijcie czytać a dopiero później wypisujcie takie glupoty

    12.05.2020 01:13
  • Megi (gość)

    Roznerski to świetny aktor a przede wszystkim skromny czlowiek a takich ludzi jest malo

    09.05.2020 21:46
  • X (gość)

    A se żyj jak chcesz tylko nie rob nikomu krzywdy, bo życie szybko minie i trzeba będzie ZDAĆ rachunek ....jak się żyło.

    09.05.2020 20:59
  • Ukrainiec z osp (gość)

    Ale kogo to obchodzi;)???

    06.05.2020 20:34
  • maja (gość)

    dymanko sie udalo.. ale co to kogo obchodzi?

    06.05.2020 14:43
  • Lili (gość)

    Do tej pory, nawet nie znali swoich imion. Kto wpadł na genialny pomysł, żeby tu wstawić przecinek????????????

    06.05.2020 13:17
  • Gabi (gość)

    Ja życzę obojgu powodzenia, tworzą ładną parę

    06.05.2020 08:30
  • gość (gość)

    Zabierzcie to ukraińskie tałatajstwo,wystarczy miernoctwa aż nadto.Nie ma w kraju dobrych aktorów ale są gwiazdy

    04.05.2020 16:51
  • abc (gość)

    Czy nie ma lepszego tematu tylko panoszenie się swoją popularnością

    04.05.2020 07:59
  • Ktoś (gość)

    Roznerski na fali obecnie więc i kasa jest. Trochę zaczyna szaleć na fali swojej popularności. Trochę brak skromności, trochę brak pokory. Zapomniał, że szybko można wszystko stracić. Teraz nie zarabia kasy przez długi czas Może czas się opamietać, z tą zmianą panienek także...

    03.05.2020 08:11
  • Xxx (gość)

    W zyciu układa się różnie, więc oceny trzeba zacząć od siebie.

    30.04.2020 15:45
  • JAGODA (gość)

    PAN ROZNERSKI NIE MA SIE CZYMCHWALIĆ BO JUŽ PIERWORODNE DZIECKO MA I TO Z TAK PIĘKNĄ AKTORKĄ,,,WIDAĆ ŻE KUBI ZMIENIAĆ MAMY SWOICH DZIECI POGRATULOWAĆ TYLKO PANU TAKIEGO ROZMACHU

    30.04.2020 10:27