"#ZostańWdomu". Marta Żmuda Trzebiatowska skomentowała "dochodzenie do formy po ciąży". Jaki ma do tego stosunek?

Marta Żmuda Trzebiatowska opowiedziała w "Dzień Dobry TVN" o byciu mamą i o tym, jakie ma teraz plany zawodowe. Po jej występie w telewizji pojawiły się komentarze na temat jej figury po ciąży. Aktorka postanowiła zabrać głos w tej sprawie.

Multimedia

Marta Żmuda Trzebiatowska w TV pierwszy raz po urodzeniu 2. dziecka

Marta Żmuda Trzebiatowska w rozmowie z Katarzyną Olubińską z "Dzień Dobry TVN" opowiedziała o tym, jak czuje się po urodzeniu drugiego dziecka. Przyznała, że macierzyństwo jest bardziej stresujące przy pierwszy dziecku. - Teraz jest więcej luzu we mnie. Na pewno popełniam mnóstwo błędów, ale daje sobie też na to przyzwolenie - wyznała. Aktorka opowiedziała też o serialu internetowym "#ZostańWdomu", który powstał w czasie "narodowej kwarantanny". Jego pomysłodawcą jest mąż Marty, Kamil Kula.

Marta Żmuda Trzebiatowska urodziła! Aktorka poinformowała o tym we wzruszającym wpisieZobacz więcej

Aktorka wypowiedziała się także na temat swojego powrotu do życia zawodowego. Stwierdziła, że najpewniej nastąpi to dopiero za rok, jednak nic nie jest jeszcze pewne. - Ja trochę nie jestem ufna i nie wiem, czy jesteśmy po tym szczycie zachorowań, czy w trakcie - zauważyła. Teraz skupia się na opiece nad dzieckiem, co podkreśliła także po emisji wywiadu w telewizji, kiedy to w sieci pojawiły się nagłówki dotyczące "powrotu do formy po ciąży". Żmuda Trzebiatowska opublikowała post, którym jednoznacznie dała do zrozumienia, że nie chce brać udział w "wyścigu" świeżo upieczonych mam.

"Żmuda Trzebiatowska pokazała figurę" takie coś dziś znalazłam. 🙈 Serio?! Nie, nie i jeszcze raz nie dla takich nagłówków. Komu to ma służyć? Na pewno nie kobietom, bo stawia nas to w słabym świetle, jakbyśmy brały udział w jakimś wyścigu „która szybciej wróci do formy po ciąży”; w wyścigu, w którym nie chcemy uczestniczyć. Dla mnie nie jest najważniejsze w jaki rozmiar się mieszczę, nie zajmuje to teraz zbytnio mojej głowy, teraz liczy się zupełnie co innego, a właściwie ktoś inny. 😉

Aktorka zapewniła jednocześnie, że niebawem wróci do aktywności fizycznej, której już teraz jej brakuje. "Ale wierzcie mi, że nie spędza mi snu z powiek fakt, że nie mieszczę się w rozmiar XS i pragnę zaapelować do wszystkich kobiet, a zwłaszcza mam, aby nie przejmowały się tym „powrotem do formy” tak bardzo. Każda kobieta jest inna, ma inny organizm, każda inaczej przeżywa też te dodatkowe kilogramy, więc z takich tytułów jak wyżej, więcej szkody niż pożytku... a właściwie pożytek żaden" - skwitowała.

Marta Żmuda Trzebiatowska polską Julią Roberts? Nominowana do Orłów aktorka zachwyca w ciąży!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×