"Zwyczajna pora na przyjaźń" w Cartoon Network - 14 października od 12.00

Zbliża się "Zwyczajna pora na przyjaźń" w Cartoon Network! To wyjątkowy maraton traktujący z przymrużeniem oka o aspektach relacji międzyludzkich.

Multimedia

**"Przyjaciel to człowiek, który wie o tobie wszystko i nie przestaje cię lubić."

"Kto znalazł przyjaciela, skarb znalazł."

"Przyjaciel to ktoś, przy kim można głośno myśleć."**

Tak wygląda przyjaźń w przysłowiach, a jak wygląda przełożona na język Cartoon Network? Tak samo tylko towarzyszy jej więcej szalonych przygód!

Dwie pary przyjaciół, cztery różne charaktery i niezliczona liczba niesamowitych perypetii, które co chwila wystawiają na próbę siłę więzów łączących naszych bohaterów oraz ich cierpliwość i wyrozumiałość… Maraton "Zwyczajna pora na przyjaźń" to esencja prawdy o tym, na czym polega prawdziwe braterstwo dusz. W 10 najbardziej zakręconych odcinkach "Pory na przygodę" i "Zwyczajnego serialu" Finn i Jake oraz Mordechaj i Rigbi będą wspierać się w potrzebie i bawić do upadłego, a to wszystko od samego południa w niedzielę 14 października!

Jedna dusza w dwóch ciałach - taki podtytuł mógłby nosić serial "Pora na przygodę" nagrodzony Annie Award w 2009 roku w kategorii najlepsza krótka animacja. Serial opowiada o chłopcu Finnie i jego przyjacielu, 28-letnim magicznym psie Jake’u, którzy razem wędrują przez krainę Ooo w poszukiwaniu przygód. Gdy Finn był małym chłopcem trafił pod opiekę psiej rodziny Jake’a i od tamtego czasu ci dwaj goście są dla siebie jak bracia. Polegają na sobie w każdej sytuacji, powierzają sobie najskrytsze tajemnice, przychodzą do siebie po radę i pomoc, gdy sytuacja wymyka się spod kontroli. Ale co najważniejsze - Finn i Jake potrafią rozbawić się nawzajem do łez dziwacznym zachowaniem i dowcipami.

Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie - tak mogłoby brzmieć motto "Zwyczajnego serialu" nagrodzonego w tym roku Emmy w kategorii najlepszy krótki program animowany. Mordechaj i Rigbi to ogrodnicy pracujący w parku Papcia - lizaka, który przypomina człowieka. Dwaj przyjaciele spędzają całe dnie na szukaniu rozrywki i unikaniu pracy. To stanowczo nie podoba się ich szefowi Bensonowi, który jako jedyny z obsługi parku ma poczucie obowiązku i jest odpowiedzialny. Codzienne zmagania Mordechaja i Rigbiego wymykają się czasami spod kontroli i potrafią zamienić się np. w totalnie odjechaną grę komputerową z lat 80tych, która połyka jednego z nich. Bywa i tak, że przez użycie surrealistycznej choreografii wysyłają swoich współpracowników na Księżyc... i nie maja pojęcia jak ich stamtąd ściągnąć. Nie ważne co by się działo, Rigbi i Mordechaj zawsze staną za sobą murem i żaden z nich nie zawaha się nawet przez chwilę, by skoczyć w portal do innego wymiaru, aby pomóc drugiemu.

Jeśli i Wy uważacie, że życie bez przyjaciół, byłoby tylko życiem w połowie dołączcie do nas 14 października i poznajcie Cartoonowe wariacje na temat przyjaźni! A gdyby było Wam mało przygód Finna i Jake’a nie przegapcie nowych odcinków "Pory na przygodę", które na antenie Cartoon Network zagoszczą już 19 października o 19.00. Na Finna i Jake’a czeka spotkanie trzeciego stopnia z ojcem Marceliny, krótka przyjaźń ze złodziejem tożsamości, dziwaczna transformacja w wilka, nowe upodobanie Lodowego Króla do kolekcjonowania kończyn królewien, zapoznanie z następczynią Królewny Balonowej i współpraca z Królewną Grudkowego Kosmosu, która prowadzi badania nad ludźmi. Będzie się działo!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×