Życie jak wino

Przeczytaj także:

Dom Krzysztofa Krawczyka czekają poważne zmiany! Ewa Krawczyk podjęła bardzo ważną decyzję

Krzysztof i Ewa Krawczykowie przed 30 lat mieszkali w domu w Grotnikach, w którym był ich miejscem na Ziemi. Przez lata małżonkowie rozbudowali swoją posiadłość i pięknie urządzili ogród, który był ulubionym miejscem legendarnego wokalisty. Okazuje się jednak, że Ewa Krawczyk po śmierci swojego męża w końcu zdecydowała się na poważne zmiany w ich wspólnym domu. Co się teraz zmieni w ich słynnej willi?

03.06.2022Krzysztof Krawczyk

Krzysztof Krawczyk zaczynał u ich boku karierę. Andrzej Kosmala szczerze o zespole Trubadurzy! W komentarzach obrzydliwy hejt na Krzysztofa Krawczyka Juniora!

Krzysztof Krawczyk to niezaprzeczalna legenda polskiej muzyki. Zanim jednak gwiazdor rozpoczął solową karierę, należał do zespołu Trubadurzy. Formacja niedawno pojawiła się na opolskim festiwalu, gdzie zagrano koncert ku pamięci Krawczyka. Przy przebojach Trubadurów doskonale bawił się przyjaciel Krawczyka, Andrzej Kosmala, który jest skonfliktowany z członkiem formacji, Marianem Lichtmanem. Teraz Kosmala szczerze powiedział, co sądzi o Trubadurach!

09.09.2021Krzysztof Krawczyk

Krzysztof Krawczyk Junior z ukochaną odwiedził grób ojca! Poruszający wpis!

Chociaż Krzysztof Krawczyk zmarł na początku kwietnia, to media wciąż żyją śmiercią gwiazdora. Nic dziwnego, bowiem wtedy odżył konflikt między synem Krzysztofa Krawczyka a trzecią żoną wokalisty oraz jego managerem. Teraz, na szczęście, syn Krzysztofa Krawczyka znalazł chwilę na wyciszenie. Wszelkie niesnaski można odłożyć chociaż na chwilę na bok.

24.06.2021Krzysztof Krawczyk - całe moje życie

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×