"99 - Gra o wszystko". Za nami finał 3. edycji hitu TTV. Znamy zwycięzcę programu!

Trzecia edycja jednego z najpopularniejszych show telewizji TTV już za nami. 2 września stacja wyemitowano finałowy odcinek programu „99 – Gra o wszystko. VIP 2”. Kto wygrał?

Multimedia

Finał „99 – Gra o wszystko. VIP”

"99 - Gra o wszystko" to rozrywkowe show, w którym po raz kolejny wzięli udział celebryci. Pierwszą edycję wyemitowano rok temu i przyciągnęła przed telewizory spore grono telewidzów. W poprzedniej, drugiej edycji wzięło udział aż 99-ciu nieznanych uczestników. W 3. sezonie programu ponownie pojawili się w nim celebryci, znani przez widzów przede wszystkim ze stacji TTV.

Uczestnicy programu musieli zmierzyć się z licznymi wyzwaniami i to nie tylko związanymi ze sprawnością fizyczną. W 3. odsłonie show można było zobaczyć celebrytów, którzy już próbowali swoich sił w 1. edycji m.in: syna Dagmary Kaźmierskiej, Izabelę Macudzińską, Big Boya czy Sylwię Bombę. Ponadto mogliśmy także oglądać zmagania Malwiny Wędzikowskiej, Agnieszki Kotońskiej i wielu, wielu innych.

Julia von Stein to "Królowa życia" i śmierci! Szczerze nam wyznała: "Inni mieli wakacje, a ja pracowałam i traktowali mnie jak śmiecia"Zobacz więcej

Do ścisłego finału dotarła szóstka uczestników: Joachim Zeiske, Patryk Borowiak i Izabela Macudzińska, Malwina Wędzikowska, Krzysztof Radzikowski oraz Andrzej Gąsienica.

Finaliści musieli zmierzyć się z trzema konkurencjami. W pierwszej bohaterowie programu mieli za zadanie nauczyć się nut do znanego utworu i zagrać go na fortepianie. Temu, komu się to udało, musiał potem jak najszybciej wejść na szczyt schodów oblanych śliską substancją.

W kolejnej rundzie uczestnicy wcielali się w hydraulików i za pomocą zapałek naprawiali przeciekające rury. Następnie próbowali odczytywać słowa z ruchu warg.

Kto wygrał „99 – Gra o wszystko. VIP”?

Do ostatniego zadania dotarli Malwina Wędzikowska oraz Patryk Borowiak. Finałowa konkurencja polegało na przebijaniu balonów. Finalistom dopingowali wszyscy uczestnicy programu. Finalnie, idealnym strzałem z łuku, Malwina Wędzikowska zapewniła sobie zwycięstwo! Zwyciężczyni przekazała główną nagrodę, czyli 50 000 złotych na rzecz Fundacji TVN na budowę Centrum Psychiatrii i Onkologii Centrum Zdrowia Dziecka.

Zobaczcie naszą galerię i sprawdźcie, jak wyglądał finał 3. edycji programu „99 – Gra o wszystko”!

Zobacz galerię

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Basia (gość)

  Mieli nuty Panie Janie (1 do, 2 re, 3 mi, 1 do, do, re, mi, do, mi, fani, sól, mi, fa, sol..... Itd. Specjalnie przewinęłam wstecz, aby dać pauzę na ich nuty. A Malwina grała: (5 sol, 6 la, 7 si, 5 sol itd.) To miała dobrze?????? Nic, ani jednego dźwięku, bo zaczęła źle od początku. Robicie z ludzi idiotów!!!!

  05.09.2022 01:17
 • Basia (gość)

  Malwina powinna odpaść w odc. z grą na fortepianie!!!! Wszyscy zaczęli dobrze grać od dźwięku do (C) bo tak mieli nuty narysowane, 1 to C. A Malwina zaczęła grać od dźwięku sol (G) więc????? Żenada! 1 dźwięk miała już zły!!!!! Pan co stał to nawet nie usłyszał, że to nie te dźwięki gra???? Powinna odpaść Malwina.

  05.09.2022 01:13
 • Dno (gość)

  Cały ten program to dno.

  04.09.2022 20:07
 • Widz (gość)

  Patrykowi zaliczono wizażystkę z błędem ortograficznym.

  04.09.2022 18:55
 • Dora (gość)

  Szkoda ze nie wygrał Patryk kibicowałam jemuuu. Pozdrawiam

  04.09.2022 13:01
 • gaga (gość)

  Tarzan- ile wynosi dekada? czy w nerwach zapomina się takie rzeczy?

  04.09.2022 10:48
 • gaga (gość)

  jak można nie wiedzieć kto wynalazł dynamit, żenada, a tak lubiłam tego chłopaka

  04.09.2022 10:45
 • PROSZĘ O GRĘ (gość)

  GRA

  04.09.2022 09:34
 • Adi (gość)

  Proszę sobie zobaczyć powtórkę gdzie stała i szelała do balonów za linia !!!!!

  03.09.2022 22:03
 • ADI (gość)

  Jest to nie sprawiedliwe bo stała za linia gdzie byli sędziowie!!!!

  03.09.2022 22:01
 • Kasia (gość)

  Od początku było wiadomo że wygra Wedzikowska. Ustawka

  03.09.2022 16:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×