aktualności

„Teleexpress". Hanna Lis kiedyś i dziś. W imię miłości zaryzykowała wszystko - na szali były jej kariera i wizerunek! Dostała łatkę „złodziejki mężów”

Hanna Lis to jedna z dziennikarek, która zapisała się na kartach historii Polski. Prowadząc serwisy informacyjne i kulturalne, za swoją rzetelność, profesjonalizm i warsztat dziennikarski wielokrotnie została doceniona. Dziennikarka nie miała jednak życia pozbawionego problemów - te największe wynikały z miłości. Dla uczucia zaryzykowała wizerunek i długo mierzyła się z łatką złodziejki mężów.

05.02.2023Teleexpress

Ilona Felicjańska to urodzona modelka. Choć prześladowały ją demony, nie ustaje w walce z nimi! Publikujemy unikalne zdjęcia gwiazdy

Ilona Felicjańska - to nazwisko zna w Polsce niemal każdy. Jej postać zapisała się na wiele sposobów, a ona sama budzi ogromne emocje. Jedni ją cenią, inni - wręcz przeciwnie, argumentując to błędami przeszłości i fatalnymi w skutkach decyzjami. Jedno jest pewne - lekko nie miała i wiele w życiu musiała udźwignąć. Przybliżamy historię Ilony Felicjańskiej i publikujemy wyjątkowe zdjęcia z przeszłości.

05.02.2023Celebrity Splash!

Styl Katarzyny Cichopek. Kiedyś drwiono z jej stylizacji, a dziś jest prężnie działającą marką i inspiruje miliony kobiet! Zobacz, jak ewoluował styl gwiazdy Telewizji Polskiej

Katarzyna Cichopek to dziś jedno z najgłośniejszych nazwisk Telewizji Polskiej. Wraz z ukochanym Maciejem Kurzajewskim współprowadzi „Pytanie na śniadanie” i pojawia się we flagowych serialach i programach. Jest też prężnie działającą marką, której stylem inspirują się miliony Polek! Nie zawsze jednak tak było. Zobacz, jak zmieniał się styl Katarzyny Cichopek - w galerii publikujemy wyjątkowe zdjęcia!

05.02.2023Pytanie na śniadanie

Andrzej Łapicki miał status jednego z największych amantów PRL-u. Po śmierci żony związał się z partnerką młodszą o 60 lat

Andrzej łapicki całe życie z powodzeniem wywoływał spore emocje. Nic dziwnego: był przystojny i cieszył się statusem jednej z największych gwiazd filmowych polskiego kina XX wieku. Słynął nie tylko z imponującego dorobku, ale także licznych romansów. Po śmierci żony związał się z partnerką młodszą o 60 lat. Jak skończył się dla nie go ten związek?

04.02.2023Ziemia obiecana

„Nasz nowy dom” od kuchni. Jakie są kulisy powstawania programu? Jak długo naprawdę trwają remonty? Kto za nie płaci? Znamy odpowiedź na wszystkie pytania!

Polsatowski „Nasz nowy dom” to jeden z najpopularniejszych programów remontowych w Polsce. Katarzyna Dowbor, architekci i ekipy budowlane w kilka dni odmieniają domy najbardziej potrzebujących osób. Widzowie często zastanawiają się, czy remont faktycznie trwa tylko 5 dni? Kto za niego płaci? Znamy odpowiedzi na wszystkie pytania nurtujące widzów. Oto najważniejsze ciekawostki o „Naszym nowym domu”.

04.02.2023Nasz nowy dom

Edward Miszczak o Dodzie i jej przyszłości w Polsacie. Jej los jest już przesądzony! Zdradził, jaką przyszłość dla niej planuje

Doda to jedno z najgłośniejszych medialnych nazwisk w ostatnim czasie. Artystka celebruje 20-lecie kariery, a niedawno zakończono emisję jej programu „Doda – 12 kroków do miłości”. Wielu zastanawiało się, jaka przyszłość ją czeka w stacji, nad którą kontrolę przejął Edward Miszczak. Teraz wszystko jasne!

04.02.2023Doda. 12 kroków do miłości

„Sanatorium miłości”. Piotr Hubert Langfort bycie królem ma we krwi! Był Królem Turnusu, a teraz królem rock'n'rolla w „The Voice Senior” i na Gali Złotego Wieku

Piotr Hubert Langfort dał się poznać widzom w 4. edycji jednego z największych hitów TVP, „Sanatorium miłości”. Pojawił się także w najnowszej edycji „The Voice Senior”, gdzie dołączył do drużyny Alicji Węgorzewskiej. Swój wokalny talent pokazał także na I Gali Złotego Wieku, która zgromadziła seniorów z różnych edycji. Zobacz, jak wygląda urodzony król!

02.02.2023I Gala Złotego Wieku

Tak pożegnano Ninę Terentiew. „Caryca telewizji” nie kryła wzruszenia! Była dyrektor programowa Polsat uhonorowana na wydarzeniu

Podczas prezentacji wiosennej ramówki stacji Polsat uwaga wszystkich była skupiona na jednym: Ninie Terentiew, ustępującej z dotychczasowego stanowiska na rzecz Edwarda Miszczaka. Były kwiaty, gromkie brawa i liczne podziękowania, a określana zasłużenie „carycą telewizji” nie kryła łez wzruszenia. Zobaczcie zdjęcia!

02.02.2023Wiosenna ramówka 2023

Uczestnicy „Sanatorium miłości” wskoczyli w piękne kreacje i przejęli parkiet! Tak wyglądała I Gala Złotego Wieku. Zobacz zdjęcia z niezwykłego wydarzenia

Styczeń 2023 r. zakończył się w iście szampańskich nastrojach dla uczestników „Sanatorium miłości” i „The Voice Senior”. W Warszawie odbyła się I Gala Złotego Wieku - wyjątkowe wydarzenie kierowane dla seniorów, na którym nie zabrakło telewizyjnych ulubieńców. Zobaczcie, jak wyglądali - publikujemy zdjęcia!

01.02.2023I Gala Złotego Wieku

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×