"Bliżej". Aleksandra Żebrowska pierwszy raz po porodzie na salonach! Kuba Wojewódzki ma nową partnerkę? Pojawił się z Anną Markowską!

W sobotę 1 października br. w Teatrze 6. Piętro w Warszawie odbyła się premiera spektaklu "Bliżej". Na wydarzeniu nie zabrakło gwiazd z pierwszych stron gazet. Na czerwonym dywanie pojawiła się również Aleksandra Żebrowska, która niedawno urodziła, a także Kuba Wojewódzki z Anną Markowską!

Multimedia

Aleksandra Żebrowska pierwszy raz po porodzie na salonach! Kuba Wojewódzki pojawił się z Anną Markowską

W sobotę 1 października 2022 r. w Warszawie w Teatrze 6. Piętro odbyła się premiera spektaklu "Bliżej". Na wydarzeniu tłumnie stawiły się gwiazdy znane z pierwszych stron gazet - Borys Szyc, Justyna Szyc-Nagłowska, Anna Głogowska, Cezary i Edyta Pazurowie... Po raz pierwszy od porodu pojawiła się również Aleksandra Żebrowska!

Aleksandra Żebrowska urodziła! Michał Żebrowski pochwalił się zdjęciem ze szpitala!Zobacz więcej

Na wydarzeniu pojawił się także Kuba Wojewódzki, w pobliżu którego obecna była Anna Markowska, która zasłynęła dzięki udziałowi w 7. edycji programu "Top Model". W mediach oraz wśród fanów "króla TVN" pojawiają się sugestie, jakoby Markowska była tajemniczą dziewczyną dziennikarza. Serwis Pudelek.pl wskazuje, że w odcinku podcastu z Blanką Lipińską jako gościem Wojewódzki wspominał o "swojej dziewczynie Ani", zaś na profilu Markowskiej na Instagramie pojawiło się zdjęcie, gdzie dostrzec można było sylwetkę szczupłego mężczyzny w czapce z daszkiem.

Myślicie, że jest coś na rzeczy?

Zobacz zdjęcia z premiery spektaklu "Bliżej"

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×