„Chłopaki do wzięcia”. To koniec związku Henia i Marysi? Ostatnie nagranie wywołało istną burzę! Rolnik planuje zostawić swoją partnerkę?

Pan Henio jest jedną z najpopularniejszych postaci ostatnich edycji „Chłopaków do wzięcia”. Po latach poszukiwań, rolnikowi w końcu udało się znaleźć partnerkę. Jego związek z Marysią wzbudza jednak wśród widzów masę skrajnych emocji. Ostatnie nagranie, na którym pojawili się uczestnicy, wywołało wśród fanów programu istną burzę! Czyżby Henio planował rozstać się z Marysią?

Multimedia

„Chłopaki do wzięcia” - Henio i Marysia

Jednym z najpopularniejszych bohaterów ostatnich edycji „Chłopaków do wzięcia” jest Henio, rolnik w wieku emerytalnym. Latami poszukiwał on wybranki, która zgodziłaby się wprowadzić na jego gospodarstwo i wieść z nim spokojne życie na wsi. Gdy wydawało się, że nikogo nie uda mu się znaleźć, w jego życiu pojawiła się Marysia.

Od momentu, gdy kobieta zaczęła się pojawiać u boku Henia w programie, spora część telewidzów zaczęła zarzucać rolnikowi, że wykorzystuje on kobietę do pracy na swoim gospodarstwie. Pomimo tego, iż Marysi odpowiada pracowity styl życia na wsi i jest ona zadowolona ze swojego związku z Heniem, wielu widzów wciąż jest nastawionych sceptycznie do ich relacji.

Henio postanowił w końcu przerwać milczenie. Jak naprawdę wygląda jego związek z Marysią?Zobacz więcej

Henio planuje zostawić swoją Marysie?

Ostatnio na facebookowym profilu programu „Chłopaków do wzięcia” pojawił się fragment jednego z ostatnich odcinków, przedstawiający wspólne życie Henia i Marysi. Na filmiku można zobaczyć m.in. jak wybranka rolnika z trudem stara się przekonać go do korzystnych zmian na jego gospodarstwie. W komentarzach pod nagraniem widzowie krytykują Henia, który jest niezadowolony z pomysłów, jakie przedstawiła jego wybranka. Pojawiły się nawet głosy sugerujące, że przez to rolnik może z czasem się nawet rozstać z kobietą!

Nie dogodzisz facetowi marudny jak diabli

Ciekawe na co ona liczy? Henio to cwaniak patrzy tylko jak wykorzystać i jestem pewien że z czasem zrezygnuje z jej usług

On się Marysią nigdy nie zaopiekuje

Ten Henio to jakiś ciągle niezadowolony - czytamy na Facebooku programu „Chłopaki do wzięcia”

Myślicie, że faktycznie Henio może myśleć o rozstaniu z Marysią?

Zobacz galerię

Małżeństwo Tancerza i Zuzi wisi na włosku? Tylko jedno mogłoby uratować ich związekZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×