"Dance, Dance, Dance". Ewa Chodakowska chwali się piękną siostrzenicą! Vanessa Florczak kilka lat temu walczyła z guzem mózgu!

Ewa Chodakowska to jedna z najpopularniejszych polskich celebrytek. Trenerka personalna od dawna nie ukrywa, że oczkiem w jej głowie jest siostrzenica, Vanessa Florczak. Panie właśnie razem pojawiły się na wydarzeniu, gdzie skradły show!

Multimedia

Ewa Chodakowska chwali się piękną siostrzenicą! Vanessa Florczak kilka lat temu walczyła z guzem mózgu!

Ewa Chodakowska to postać, której przedstawiać chyba nie trzeba. Chociaż jej popularność eksplodowała w Internecie, to do świata telewizja weszła za sprawą tanecznego show TVP pt. "Dance, Dance, Dance". Jednak jej romans z telewizją był krótki, a Chodakowska postanowiła skupić się na tym, na czym zna się najlepiej.

We wtorek, 4 października 2022 roku, Ewa Chodakowska wzięła udział w śniadaniu prasowym zorganizowanym w restauracji Belvedere w ramach III edycji programu #ThinkPink. Jest to akcja stworzona przez firmę Purella i Ewę Chodakowską, a jej celem jest profilaktyka raka piersi. Październik jest miesiącem świadomości raka piersi, więc nie tylko organizacje kobiece, aktywistki, świat medyczny, ale także gwiazdy, osoby medialne i firmy, którym bliskie jest zdrowe podejście do życia i profilaktyka zdrowotna, alarmują i przypominają, jak ważne jest badanie piersi.

Patricia Kazadi jest nieuleczalnie chora. Cierpi od kilkunastu latZobacz więcej

Na wydarzeniu pojawiła się także jedna z najbliższych osób Ewy Chodakowskiej, jej siostrzenica, Vanessa Florczak. Dziewczyna doskonale wie, czym jest troska o zdrowie, bowiem jak miała 14 lat wykryto u niej guza mózgu! Szybko trafiła na oddział neurochirurgii, gdzie przeszła dwie operacje, w tym jedną bardzo ryzykowną - usunięcia guza z głowy. Na szczęście wszystko się udało, chociaż Vanessę czekała długa rehabilitacja.

W 2021 roku Vanessa Florczak dostała się na dietetykę kliniczną na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

ZOBACZCIE, JAK WSPÓLNIE PREZENTUJĄ SIĘ EWA CHODAKOWSKA I VANESSA FLORCZAK!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×