"Dzień Dobry TVN". Anna Wendzikowska opowiedziała o mobbingu w TVN. Jest komentarz stacji!

Anna Wendzikowska przez długie lata była jednym z symboli telewizji TVN i programu "Dzień Dobry TVN", w którym zajmowała się tematyką filmową i show biznesową. Jednak do tej pory nikt nie wiedział, jaką cenę za "bycie gwiazdą" poniosła dziennikarka, która właśnie postanowiła opowiedzieć o mobbingu w telewizji TVN! Jest komentarz stacji!

Multimedia

Anna Wendzikowska opowiedziała o mobbingu w TVN. Jest komentarz stacji!

Anna Wendzikowska to postać, której przedstawiać nie trzeba. Od 2007 roku była związana z programem "Dzień Dobry TVN", gdzie można było oglądać jej wywiady z gwiazdami Hollywood oraz relacje z premier filmowych. Wendzikowska była uważana przez wielu za jedną z największych gwiazd TVN, ale do tej pory nikt nie wiedział, jak to wszystko wyglądało od kulis.

Gdy Anna Wendzikowska niedawno oświadczyła, że odchodzi z "DDTVN", co jednocześnie oznaczało także zakończenie wieloletniej współpracy ze stacją TVN, wielu było w szoku. Nikt się nie spodziewał, że jedna z największych gwiazd telewizji postanowi odejść. Dzisiaj już wiemy, co stało za tą decyzją.

To one zastąpią Annę Wendzikowską? Kaja Klimek i Anna Tatarska dołączają do redakcji śniadaniówkiZobacz więcej

Teraz Anna Wendzikowska postanowiła się w pełni otworzyć i opublikowała w mediach społecznościowych mocny wpis o tym, z jaką skalą mobbingu mierzyła się przez całe lata w TVN. Opowiedziała także o swojej depresji. We wpisie dziennikarki padły naprawdę mocne oskarżenia, jak chociażby:

Byłam poniżana, gnębiona, codziennie drżałam o pracę.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Okazało się, że to właśnie za sprawą Anny Wendzikowskiej, telewizja TVN musiała przeprowadzić wewnętrzne dochodzenie i ukarano osoby odpowiedzialne za nieodpowiednie zachowania. Teraz natomiast doczekaliśmy się komentarza stacji TVN, jednak trudno wyrokować czy to oficjalne stanowisko, bowiem komentarz... ukazał się pod wpisem Anny Wendzikowskiej na Instagramie. Czytamy tam:

Aniu, Twój wpis poruszył bardzo wiele osób. W redakcji DDTVN zdarzały się niestety zachowania, które nie powinny były mieć miejsca w dobrze zarządzanej, przyjaznej firmie jaką chcemy, żeby był TVN. Po otrzymaniu Twojego listu, wprowadziliśmy sporo zmian organizacyjnych i personalnych. Przytoczone przez Ciebie sytuacje nie powinny były się nigdy zdarzyć i zrobimy wszystko, żeby się nie powtórzyły.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×