Dzień Matki 2022. Matki i córki w polskim show-biznesie. Te dziewczyny poszły w ślady swoich sławnych matek!

Dzień Matki to wyjątkowe święto. To dzień, w którym możemy pochylić się nad najważniejszymi kobietami w naszym życiu - mamami. Matki i ich córki to też istotna część polskiego show-biznesu, dlatego przygotowaliśmy dla was zestawienie matek i córek, które od lat rządzą bądź będą rządzić polskim show-biznesem. Te dziewczyny poszły w ślady swoich sławnych matek!

Multimedia

Dzień Matki 2022. Matki i córki w polskim show-biznesie. Te dziewczyny poszły w ślady swoich sławnych matek!

Polski show-biznes jest barwny. Nie jest tajemnicą, że często dzieci idą w ślady swoich rodziców i nie inaczej jest w przypadku polskiego show-biznesu, gdzie znajdziemy liczne przykłady matek i córek, które robią karierę w podobnej bądź nawet tej samej branży.

Dziecko aktorów zostaje aktorem bądź aktorką? Nie ma w tym żadnego zaskoczenia, bowiem czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci. Uczymy się od naszych rodziców i bierzemy z nich przykład, a w świecie show-biznesu nie jest inaczej.

Władysław Balicki szykuje się do ślubu! Wesele 72-latka odbędzie się w cieniu tragedii! Zobacz więcej

Specjalnie z okazji Dnia Matki 2022 przygotowaliśmy dla was zestawienie matek i córek, które są obecne w polskim show-biznesie. Być może nawet nie wiedzieliście, że niektóre panie są spokrewnione!

Jednym z najbardziej wyrazistych przykładów matki i córki w polskim show-biznesie jest chociażby Magda Gessler i jej córka, Lara Gessler. Obecnie wszyscy śledzą ciążę córki znanej restauratorki i gwiazdy TVN, a każdy ruch samej Magdy Gessler jest szeroko komentowany. Dokładnie tak samo, jak jej modowe wpadki i przedziwne stroje.

Polski show-biznes matkami i córkami stoi. Sprawdźcie, które matki i córki rządzą polskim show-biznesem! Może więzy krwi którejś z par was zdziwiły? Dajcie znam znać!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • The new York Times i w tym momencie. (gość)

  The new York w tym tygodniu w tym tygodniu nie ma problemu z tym że nie ma problemu ze względu i w tym momencie kiedy się w górę strony www warszawa na pewno będzie się z tym że nie ma problemu z dnia dzisiejszego spotkania się na wielkim ekranie komputera w sumie nic z tych samych sukcesów na temat bieżącej sytuacji życiowej mieszkańców kamienicy przy okazji urodzin życzę miłego weekendu maj i czerwiec i lipiec w dniu jutrzejszym stopniu trudności w sumie nic z tego.

  26.05.2022 09:00
 • Renata Nos (gość)

  wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/po-tym-zabojstwie-przestalem-wierzyc-w-boga-czy-to-ksieza-zabili-roberta-wojtowicza/z882hme

  Czy to ksieza zabili Roberta Wojtowicza?

  26.05.2022 03:37

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×