Dzień Matki. One szybko poznały smak macierzyństwa! Młode mamy show-biznesu. Zobacz zdjęcia gwiazd, które wcześnie powitały dzieci na świecie

Aktorka, reżyserka, dziennikarka, celebrytka - co je łączy? Kobiety, które przedstawiamy, łączy jedno: macierzyństwo w młodym wieku. One poznały smak bezwarunkowej miłości bardzo wcześnie! Niektóre pociechy poszły ich zawodowym śladem. Zobacz zdjęcia gwiazd, które wcześnie zostały mamami i ich pociech!

Multimedia

Polskie gwiazdy, które urodziły młodo

Statystyczna Polka rodzi dziś swoje pierwsze dziecko w wieku ponad 27 lat. Z tej perspektywy zostanie matką, gdy się ma kilkanaście lat jawi się jako coś nadzwyczajnego, a przecież nie zawsze jest to rezultat braku świadomej decyzji. Przedstawiamy 10 polskich gwiazd i celebrytek, które mamami zostały wcześnie. Najczęściej był to ich przemyślany zamiar i nigdy tego nie żałowały.

Małgorzata Teodorska
To gwiazda serialu "Plebania", która urodziła córkę w wieku 17 lat. Trzy lata później rozpoczęła przygodę z telenowelą, gdzie przez 10 lat wcielała się w Irkę Tosiek.

Była gwiazdą „Plebanii". Co dziś robi Małgorzata Teodorska? Aktorka ma 41 lat i nadal zachwyca urodąZobacz więcej

Katarzyna Dowbor
Gwiazda dziennikarstwa urodziła syna Macieja w wieku 19 lat. W rezultacie wczesnego macierzyństwa szybko dojrzała do pełnej odpowiedzialności. Mąż naukowiec i rodzice naciskali skutecznie na ukończenie uniwersytetu w terminie. I tak się stało.

Katarzyna Dowbor była prześladowana! Czuła się nieszczęśliwa, ale przetrwała. Zobacz zdjęcia!Zobacz więcej

Jolanta Fajkowska
Dziennikarka urodziła córkę w wieku 20 lat. Maria Niklińska to aktorka m.in. "Klanu", "Czasu honoru" i "Na krawędzi 2".

Jolanta Fajkowska z programem w Polsat News 2 od 11 październikaZobacz więcej

Małgorzata Foremniak
Gwiazda m.in. seriali "Na dobre i na złe", "Aż po sufit", "W rytmie serca" została mamą na studiach, na Wydziale Aktorskim PWSFTviT w Łodzi. Jej córka, Aleksandra Jędruszczak, nie wybrała kariery aktorki. Jest psycholożką traumatolożką i terapeutką.

Małgorzata Foremniak i Emilia Krakowska wrócą do serialu?! Jest jeden warunekZobacz więcej

Agata Młynarska
Staś przyszedł na świat, kiedy Agata Młynarska miała 20 lat i była na pierwszym roku polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Jej świadoma decyzja o macierzyństwie spowodowała, że wszystko uległo zmianie:

Nagle świat wokół jest najpiękniejszy. Przez chwilę nie ma bólu, strachu, przerażenia. Rodzi się magiczna moc, która nie opuszcza mnie już ani na chwilę przez te 35 lat. Staś jest naszym skarbem. Wspaniałym, wartościowym, skromnym gościem - dziennikarka napisała na Instagramie w dniu 35. urodzin syna.

Agata Młynarska już w Polsce, by tu walczyć z chorobąZobacz więcej

Beata Kozidrak
Decyzja Beaty Kozidrak również była w pełni świadoma. Kasia urodziła się, gdy piosenkarka miała 21 lat.

Beata Kozidrak w pięknych słowach o byłym mężuZobacz więcej

Sylwia Przybysz
Piosenkarka i youtuberka postanowiła wcześnie mieć dzieci ze swoim partnerem Janem Dąbrowskim. Pierwsza córka, Pola, przyszła na świat, kiedy jej mama miała niespełna 22 lata.

Jak ma na imię druga córka Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego?Zobacz więcej

Kora Jackowska
Jedynym dzieckiem Kory ze związku małżeńskiego z Markiem Jackowskim, gitarzystą i kompozytorem Maanamu, jest syn Mateusz, który urodził się, gdy gwiazda miała 21 lat.

Pierwsza rocznica śmierci Kory Jackowskiej. Jak wspominają ją gwiazdy, dziennikarze, politycy?Zobacz więcej

Jolanta Fraszyńska
Dwadzieścia dwa lata miała Jolanta Fraszyńska, gdy na świat przyszła jej pierwsza córka Nastazja. Jej ojcem był ówczesny mąż aktorki, również aktor, Robert Gonera.

Jolanta Fraszyńska pokazała partnera! Kim jest jej ukochany?Zobacz więcej

Kinga Dębska
Ostatnią bohaterką naszego miniprzeglądu jest Kinga Dębska, reżyserka takich filmów fabularnych, jak m.in. "Hel", "Moje córki krowy", "Zabawa zabawa" i dokumentu "Aktorka" poświęconego Elżbiecie Czyżewskiej. Urodziła córkę Marię, gdy miała 22 lata. Maria Dębska została aktorką. Zagrała m.in. w serialach "Wojenne dziewczyny", "W rytmie serca", "Barwy szczęścia". Jeszcze w tym roku powinniśmy ją zobaczyć w kinach w produkcji "Bo we mnie jest seks", w którym wcieliła się w samą Kalinę Jędrusik. Stanisławem Dygatem został Leszek Lichota.

Kinga Dębska wyreżyserowała Teatr Telewizji! Kiedy premiera?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Gosc (gość)

    Dlaczego nie napisano o córce Foremniak że jest terapeutożką?

    30.07.2021 07:36

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×