"Familiada". Karol i Małgorzata Strasburgerowie planują drugie dziecko? Aktor stawia sprawę jasno. Tego chcą dla swojej córeczki!

Karol i Małgorzata Strasburgerowie są dumnymi rodzicami Laury, która przyszła na świat w 2019 roku. Czy dziewczyna doczeka się rodzeństwa? Aktor w najnowszym wywiadzie zdobył się na szczere wyznanie. Czy myśli o powiększeniu rodziny?

Multimedia

Karol Strasburger po raz drugi zostanie ojcem?

Karol Strasburger od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Widzowie mogą oglądać go w "Familiadzie", a także w dwóch serialach: "Pierwszej miłości" oraz "M jak miłość". 75-letni aktor nie może narzekać na brak propozycji zawodowych. Obowiązków nie brakuje mu także w domu, gdzie czekają na niego żona i córka.

Karol i Małgorzata Strasburgerowie powiedzieli sobie "tak" w sierpniu 2019 roku. Niedługo później doczekali się córki. Gdy Laura przyszła na świat, gospodarz "Familiady" miał 72 lata. Czy dziś, jako 75-latek myśli jeszcze o powiększeniu rodziny?

Aktor w rozmowie z reporterką Jastrząb Post postawił sprawę jasno:

Wydaje mi się, że to już za dużo byłoby dobrego, bo jednak też o tym mówię, że wychowanie dziecka jest ogromnym wysiłkiem, tym bardziej obecnych czasach. Jeżeli dziecko ma mieć stworzone warunki wykształcenia, sportu, dobrej opieki medycznej, to myślę, że dla rodziców jest to duże wyrzeczenie. Na dwójkę to ja już nie, ja już wymiękam. To, co mamy nam wystarczy.

Karol Strasburger czuje się przytłoczony późnym ojcostwem? Opieka nad córką wiele go kosztuje! Zobacz więcej

Strasburgerowie chcą, aby ich córeczka miała ich "od rana do wieczora":

Żeby nie było sytuacji, że mamy jeszcze jakieś inne zajęcia i zajmujemy się jakąś gromadką dzieci, nad którymi nie panujemy. Dość często tak jest, że rodzice mają dość dużo dzieci, a nie mają warunków na to, żeby te dzieci w sposób godny, właściwy, z pełnym zaangażowaniem i opieką rodziców, były z nimi bardzo blisko. Te dzieci gdzieś są, czasami nie wiadomo, gdzie one są, kto je wychowuje. Tu raz babcia, tu jakaś niania, bo rodzice nie mają czasu. Żeby mieć dużo dzieci, to trzeba dużo zarabiać. A jak się dużo zarabia, to ma się czas zajęty w związku z nim dla dzieci się go nie ma. Ten model jaki mamy mi absolutnie wystarcza i myślę, że mojej żonie również - dodał Strasburger.

W galerii publikujemy zdjęcia aktora z ukochaną. Prawda, że pięknie razem wyglądają?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Wuj sam (gość)

    No długo to już cie nie będzie miała... Niesłabnącą popularność? Dobre sobie Chyba niskie stawki Bo nikt go nie chce On już w familiadzie traci kontakt z rzeczywistością Czemu jedni z wiekiem są coraz lepsi Patrz Pieczka Szaflarska A inni jak Karolek stają się drętwi drewniani

    28.09.2022 09:09
  • Beata (gość)

    Planujesz???????????? He, he, he ona już jest w ciąży z listonoszem. Dlatego twój jest bełkot medialny, żeby nie było skandalu.

    27.09.2022 18:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×