"Familiada". Karol Strasburger imponuje formą! 75-latek pokazał swoją wysportowaną klatę!

Karol Strasburger to osobowość telewizyjna, której nikomu przedstawiać nie trzeba. Wzięty aktor i prowadzący "Familiady" od lat jest jednym z ulubieńców publiczności. Niedawno Karol Strasburger świętował swoje 75. urodziny, a teraz postanowił... pokazać się bez koszulki! Forma gwiazdora robi wrażenie!

Multimedia

Karol Strasburger imponuje formą! 75-latek pokazał swoją wysportowaną klatę!

Karol Strasburger to człowiek instytucja. Od lat jest jednym z najbardziej cenionych polskich aktorów, który na brak propozycji zawodowych narzekać nie może. Można oglądać go w najpopularniejszych serialach, jak chociażby "Pierwsza miłość" czy "M jak miłość". Do tego, jest ikoną programu "Familiada", z którym związany jest jeszcze od lat 90. XX wieku!

Media w ostatnich latach często rozpisują się o Karolu Strasburgerze. Wszystko za sprawą jego długoletniego związku ze świętej pamięci żoną Ireną, następnie małżeństwa z dużo młodszą Małgorzatą oraz późnego ojcostwa aktora, bowiem jego córeczka ma dopiero 3 latka!

Hubert Urbański powróci do programu? Zatańczy czy poprowadzi show? Szykuje się sensacja!Zobacz więcej

Wiadomo, że Karol Strasburger bardzo dba o swoją formą. Aktywnie uprawia sport i efekty są widoczne gołym okiem. Formy oraz sylwetki 75-latkowi może zazdrościć wielu dużo młodszych mężczyzn! Teraz aktor postanowił pokazać swoje zdjęcie, na którym pozuje bez koszulki! Wysportowana klata robi wrażenie!

Słuchajcie! To jedno #zdjęcie i nas trzech 💪💪💪 zrobiło dziś furorę w internecie po tym jak Kasia @katarzyna_skrzynecka_official opublikowała je na swoim IG 🤭 Dostałem tyle komplementów w komentarzach i wiadomości z gratulacjami za moją formę, że postanowiłem i ja zachować tę foto pamiątkę u siebie więc możecie sobie także tu śmiało robić dla nas hałas 👏😂😜 To właśnie Skrzyneczka 💎 jest autorką i pomysłodawczynią tego wyzwania, tak wyzwania! 🙈, bo sami przyznajcie, że trzeba mieć dystans do siebie, poczucie humoru i zwyczajnie 🥚🥚 aby zdjąć koszulkę przy Mistrzu Świata @marcinlopucki . Razem z @szwedes uważam zadanie za zaliczone 👊 i do moich urodzinowych życzeń dokładam jedno - obym miał zdrowie, siłę i motywację, by utrzymać tę formę na kolejne lata 🙏 Dziękuję Wam za każde miłe słowo, jakie do mnie kierujecie 💋 A teraz słówko do tych młodszych, co tu zaglądają - dbajcie o siebie, nie palcie 🚭, nie niszczcie zdrowia, nie wyśmiewajcie się ze starszych i nie wyzywajcie ich od "dziadków, starych pryków, skamielin z obwisła skórą, obleśnych dziadów" itp., bo to właśnie oni często są dla was lepszym przykładem od równiesnikow 🤫 Nie każdy w sile wieku jest fizycznie i mentalnie starszym człowiekiem ale na to trzeba pracować całe życie ☝️👴 Uprawiajcie sporty aby w moim wieku móc się szczerze uśmiechnąć do lustra z dumą i szacunkiem do siebie 🤗

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×