"Gogglebox. Przed telewizorem". Sylwia Bomba zdradziła, jak wyglądają relacje uczestników hitu TTV. "Jesteśmy jedną wielką rodziną goggleboksową"

Sylwia Bomba to jedna z najpopularniejszych w Polsce uczestniczek hitu TTV, czyli programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Bomba lubi zdobytą popularność i dba o fanów, udzielając wywiadów i pozostając z nimi w stałym kontakcie za pośrednictwem mediów społecznościowych. W rozmowie z jednym z serwisów gwiazda TTV wyznała, jak wyglądają relacje między uczestnikami programu "Gogglebox. Przed telewizorem".

Multimedia

Sylwia Bomba szczerze o relacjach pomiędzy uczestnikami "Gogglebox. Przed telewizorem"

Sylwia Bomba stała się w Polsce powszechnie znana za sprawą programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Format na antenie utrzymuje się od 2014 roku. Widzowie uwielbiają go za lekkość i humor, a przede wszystkim - za znakomitych bohaterów występujących w produkcji.

Niektórzy bohaterowie programu "Gogglebox. Przed telewizorem" zrobili całkiem imponujące kariery w polskim show-biznesie. Wśród nich jest Sylwia Bomba, którą widzowie pokochali. Na ich oczach kobieta przeszła zresztą całkiem niezłą metamorfozę, w czym niewątpliwy udział miał występ w programie "Taniec z gwiazdami".

"Królowa" szczerze o hejcie i donosach. "Dostaję codziennie setki wiadomości"Zobacz więcej

Sylwia Bomba z "Gogglebox. Przed telewizorem" o relacjach między uczestnikami

Ostatnio gwiazda w wywiadzie z portalem Plotek.pl zdradziła, jak wyglądają relacje pomiędzy bohaterami programu.

Z innymi uczestnikami "Gogglebox" widujemy się zwykle przy okazji pracy nad innymi programami. Oczywiście większość z nas się zna, lecz regularny kontakt utrzymuje zaledwie z kilkoma uczestnikami. Mówimy o sobie, że jesteśmy jedną wielką rodziną goggleboksową. Jest to już spora rodzina i jak to zwykle w rodzinie bywa, jedni lubią się bardziej, inni mniej, ale na pewno wszyscy się szanujemy i wiemy, że pracujemy na wspólny sukces naszego programu - cytuje Sylwię Bombę wspomniany serwis.

Gwiazda zdradziła również, czy żałuje występu w programie. - *Udział w programie "Gogglebox. Przed telewizorem" to jedna z najwspanialszych rzeczy w życiu, jaka mnie spotkała. Nigdy nie żałowałam udziału w programie. Jestem wdzięczna losowi, ze tak potoczyło się moje życie - cytuje Bombę Plotek.pl.

Sylwia Bomba z "Googlebox. Przed telewizorem" zdradziła również, że tworząc "Gogglebox" nie czuje, że wykonuje pracę jako taką. - Jest to dla mnie ogromna frajda i świetna zabawa nagrywać ten program, tym bardziej wiedząc, jaką popularnością i sympatią widzów się cieszy - wyznała Bomba.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×