halina frąckowiak

Gwiazdy świętują 70-lecie TVP. Kto wystąpi? Lista jest długa! Edyta Górniak, Cleo, Natasza Urbańska, Halina Frąckowiak, Michał Wiśniewski i inni

Trwa odliczanie do wielkiego święta Telewizji Polskiej. Już w najbliższą niedzielę (13.11) odbędzie się uroczysta „Gala Jubileuszowa – 70 lat Telewizji Polskiej”, będąca hołdem dla wszystkich, którzy przez dziesięciolecia budowali jej znaczenie i legendę. Kogo zobaczymy na 70-leciu TVP?

10.11.2022Gala Jubileuszowa – 70 lat Telewizji Polskiej

Opole 2022. Halina Frąckowiak zachwyca klasą i urodą od dekad! Diwa w wieku 75 lat jest w znakomitej formie. Czas się jej nie ima!

Halina Frąckowiak - klasa sama w sobie! Piękna diwa podczas 59. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki Opole 2022 celebrowała na scenie 75. urodziny. Jednak gdyby nie pewna przygoda z biletem, na który młodej Halinie zabrakło wówczas pieniędzy, świat mógłby nie poznać jej talentu. Zobacz, jak zmieniała się piękna diwa polskiej sceny!

11.09.2022Opole 2022

"Sanatorium miłości". Edward Hulewicz nie żyje. Halina Frąckowiak wspomina zmarłego przyjaciela. Ujawniła szczegóły na temat jego choroby

W niedzielę 4 września 2022 roku media obiegła bardzo smutna wiadomość o śmierci gwiazdy polskiej estrady - Edwarda Hulewicza. Kilka słów o zmarłym przyjacielu postanowiła powiedzieć Halina Frąckowiak, z którą Hulewicz przez lata się przyjaźnił i swego czasu wspólnie koncertował. W najnowszym wywiadzie artystka opowiedziała nieco więcej na temat choroby, z którą ostatnimi laty zmagał się piosenkarz.

06.09.2022Sanatorium miłości

"Jaka to melodia?" kończy 25 lat! Jubileuszowy odcinek zachwyci widzów. Twórcy szykują masę atrakcji na cały sezon. Występ Anastacii, benefis Haliny Frąckowiak i wielkie gwiazdy

Kultowy program Telewizji Polskiej, czyli "Jaka to melodia?", w 2022 r. obchodzi jubileusz. 4 września mija bowiem dokładnie ćwierć wieku od emisji pierwszego odcinka! Fani formatu mogą zacierać ręce - nie tylko jubileuszowy odcinek będzie pełen niespodzianek! Twórcy szykują masę atrakcji także na cały sezon. Będzie się działo!

23.08.2022Jaka to melodia?

Opole 2022. Artyści przygotowują się do koncertów. Zobacz zdjęcia z prób Justyny Steczkowskiej, Haliny Frąckowiak i zespołu IRA

Drugi dzień 59. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu to jeszcze więcej wspaniałych występów znakomitych artystów! Dziś na opolskiej scenie zmierzą się artyści rywalizujący w dwóch kategoriach - Debiuty i Premiery. W sobotę 18 czerwca 2022 r. wystąpi również Justyna Steczkowska, która na opolskiej scenie celebrować będzie 50. urodziny. Zobacz zdjęcia z prób!

18.06.2022Opole 2022

Opole 2022. DZIEŃ 1. Pełen klasy Krzysztof Prusik i elegancka Halina Frąckowiak. Wokalistka świętowała swoje 75. urodziny! To oni zadali szyku na opolskiej scenie!

59. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki można uznać za rozpoczęty! Za nami emisja pierwszego koncertu pt. "Od Opola do Opola: Największe Gwiazdy! Legendarne Przeboje!", który zainaugurował tegoroczne święto polskiej muzyki w Opolu! Na scenie szyk i elegancja, szczególnie w przypadku Haliny Frąckowiak oraz Krzysztofa Prusika, zwycięzcy "The Voice Senior 3"!

17.06.2022Opole 2022

Rodzinne tragedie Haliny Frąckowiak. Jej syn miał bardzo trudne dzieciństwo. Kim jest Filip Frąckowiak i czym zajmuje się?

Syn Haliny Frąckowiak z pewnością nie może zaliczyć swojego dzieciństwa do udanych. Kiedy miał raptem tylko 5 lat, jego ojciec trafił do więzienia pod zarzutem współpracy z CIA. Młody Filip Frąckowiak zobaczył tatę dopiero kilka lat później, po upadku ustroju komunistycznego. Kim jest syn jednej z największych gwiazd polskiej estrady i czym aktualnie się zajmuje?

04.04.2022Halina Frąckowiak

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×