Ilona Felicjańska i Paul Montana rozwodzą się. Zobaczcie, jak kiedyś cieszyli się szczęściem!

Relacja Ilony Felicjańskiej i Paula Montany to materiał na film, chociaż zapewne nie byłaby to wesoła produkcja. Małżeństwo rozstawało się i schodziło tyle razy, że chyba nikt nie jest w stanie tego policzyć. Jednak teraz wszystko wskazuje na to, że nastąpił definitywny koniec małżeństwa Ilony Felicjańskiej. Przypominamy szczęśliwe chwile tej pary. Zobaczcie zdjęcia.

Multimedia

Ilona Felicjańska i Paul Montana rozwodzą się. Zobaczcie, jak kiedyś cieszyli się szczęściem!

Powiedzieć, że związek Ilony Felicjańskiej i Paula Montany był burzliwy, to tak, jakby nie powiedzieć nic. Liczne wzloty i upadki pary to doskonały materiał na film bądź książkę. Ich małżeństwo rozpoczęło się 6 kwietnia 2019 roku i rozpoczął się rollecoster.

Jeszcze w grudniu tego samego roku pojawiły się doniesienia o tym, że Ilona Felicjańska oraz Paul Montana zostali zatrzymani w Stanach Zjednoczonych przez policję. Wówczas mieli zarzut naruszenia nietykalności cielesnej, ale udało im się opuścić areszt.

Co łączy Asię Dyrkacz i męża Ilony Felicjańskiej? Paul Montana wyjawił prawdę!Zobacz więcej

Przez ten czas para kilkukrotnie się rozstawała, po czym do siebie wracała. Jak przypomina Pudelek, Paul Montana jeszcze w 2021 roku zapewniał, że Ilona Felicjańska jest kobietą jego życia i nie wyobraża sobie życia z kimś innym. Co ciekawe, na ślubie Felicjańskiej i Montany, który odbył się w Londynie, świadkowała... Asia Dyrkacz, którą teraz oglądamy w programie „Sanatorium miłości 5”.

Teraz jednak wszystko wskazuje na to, że małżeństwo Ilony Felicjańskiej oraz Paula Montany należy do przeszłości i ta relacja definitywnie jest zamknięta. Paul Montana w rozmowie z „Faktem” przyznał, że rozwód jest w toku. Do tego dodał, że... na razie ma dość kobiet!

W moim życiu absolutnie nie ma teraz żadnej kobiety. Daję sobie przynajmniej rok jak nie dłużej, gdy nie chcę myśleć o takich sprawach i w nic się angażować miłosnego. Ilona była miłością mojego życia, a z drugiej strony był to ogromnie trudny związek. Potrzebuję odpoczynku i przerwy od kobiet. Nasz rozwód jest w toku. Ostatnia rzecz o której bym myślał to nowa kobieta. Koncentruję się teraz na synu, którego mam w Trójmieście i biznesach - powiedział Paul Montana w rozmowie z dziennikiem „Fakt”.

Co o tym myślicie?

W naszej galerii znajdziecie wspólne zdjęcia Ilony Felicjańskiej i Paula Montany

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×