"Królowe życia". Jaką mamą dla Conana jest Dagmara Kaźmierska? W dzieciństwie wsadziła syna do wanny i... zapomniała o nim!

Dagmara Kaźmierska to największa gwiazda programu "Królowe życia". Dzięki programowi telewizji TTV poznaliśmy ekscentryczne życie celebrytki, ale też poznaliśmy jej syna Conana, który teraz - w rozmowie z redakcją serwisu dziendobry.tvn.pl - opowiedział o tym, jaka naprawdę jest jego mama!

Multimedia

Dagmara Kaźmierska to postać, której nie trzeba przedstawiać żadnemu widzowi programu "Królowe życia". Ekscentryczna celebrytka robi w show telewizji TTV prawdziwą furorę. Od lat widzowie obserwują też na ekranie jej syna Conana, jednak do tej pory Conan unikał wywiadów.

Aż do teraz! Conan, razem z Dagmarą Kaźmierską, porozmawiał z Oskarem Netkowskim z portalu dziendobry.tvn.pl, gdzie zdradził, jaką mamą jest Dagmara Kaźmierska! Conan od razu przyznał, że nigdy się nie nudził, a jak był malutki to mama wsadziła go do wanny i... zapomniała o nim!

Kolorowo było zawsze. Też troszeczkę zimno. Pamiętam jedną taką sytuację z dzieciństwa, jak mama o mnie zapomniała i siedziałem w wannie chyba z 5 godzin. Woda była zimna, ale przynajmniej lubię morsować.

Dagmara Kaźmierska pokazała zdjęcie na jachcie w odważnym kostiumie kąpielowym! Jest jak "różowa pantera"?Zobacz więcej

Oczywiście Dagmara Kaźmierska od razu wyjaśniła sytuację; wszystko miało miejsce jeszcze w Stanach Zjednoczonych, gdy Dagmara Kaźmierska, Conan i ojciec Conana mieszkali razem ze swoim przyjacielem, Karuzelą. Pod nieobecność ojca Conana, Dagmara postanowiła pomóc Karuzeli w... farbowaniu włosów, ponieważ chciał być utleniony jak Eminem! W tym samym czasie zaczęła kąpać Conana, o którym... zapomniała na kilka godzin!

Bawił się w wannie, która była ogromna. I zapomnieliśmy o nim. Był pomarszczony jak bibuła, ale dziecko uradowane, uchachane - wyznała w rozmowie z dziendobry.tvn.pl.

Jednocześnie Conan wyznał, czy interesuje go kariera medialna. Okazało się, że 20-latek nie czuje się zbyt medialny i woli skupić się na studiowaniu medycyny, chociaż jeszcze nie wie, jaką specjalizację wybierze.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Anna (gość)

    Witam pani Dagmaro jestem mamom 4 letniej dziewczynki która ma na imię Melania bardzo lubimy panią oglądać Dzejk jest super proszę o nie przerywanie emisji programu dziękujemy pozdrawiamy i wszystkiego najlepszego z okazji dnia mamy i dnia dziecka dla Konana

    02.06.2021 23:37

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×