"Love & Gelato". Rzym i wakacyjny romans, czyli nowy film Netflixa. Wybraliśmy podobne tytuły, które przenoszą w letni klimat Włoch owianych miłością. Zobacz naszą galerię!

"Love & Gelato" to lekka historia, która wprowadzi was w letni klimat, a przy okazji pokaże piękny krajobraz Włoch i wakacyjną miłość, która rozkwita na jego tle. Jeżeli już obejrzeliście ten film i szukacie czegoś, co także zabierze was w tamte regiony, to koniecznie zobaczcie nasze zestawienie. Znajdziecie w nim interesujące propozycje na seans. Wszystkiego dowiecie się z galerii!

Multimedia

"Love & Gelato". Nowa propozycja Netflixa

Love & Gelato" to jeden z nowych tytułów dostępnych od niedawna na Netflixie. Lekka komedia romantyczna z pewnością wprowadzi was w klimat wakacji. Siedemnastoletnia Amerykanka Lina wybiera się do Rzymu, aby uczcić pamięć swojej matki. Przed śmiercią kobieta robiła wszystko, żeby przekonać córkę do wycieczki do Włoch. W nieznanym kraju — zbyt entuzjastycznym i chaotycznym jak na jej poważną, metodyczną, a nawet trochę nerdowską naturę — zostanie zmuszona do zmierzenia się ze wszystkimi swoimi obsesjami, niepokojami i lękami, ale także z przeszłością swojej matki, która skrywa kilka niespodzianek i sekretów. Doświadczenia w nowym miejscu mają być dla niej sposobem na odnalezienie siebie i wykorzystanie możliwości, jakie stoją przed nastolatką. Czy dziewczyna po tej włoskiej wycieczce rzeczywiście spojrzy na świat inaczej?

Jej postać nie pojawi się w nadchodzącym sezonie! Kogo zabraknie w nowych odcinkach?Zobacz więcej

Nie tylko "Love & Gelato" przenosi do Włoch

Propozycja od Netflixa nie jest jedyną produkcją, która pozwoli wam przenieść się myślami do słonecznych Włoch i przeżyć razem z bohaterami wakacyjne przygody, a nawet romanse. Oprócz "Love & Gelato" zaproponujemy Wam kilka interesujących tytułów. Od tych przepełnionych historiami miłosnymi, po skupiające się na innych relacjach i doświadczeniach opowieści. W naszym zestawieniu znajdziecie nowsze tytuły, ale również te, które powstały już jakiś czas temu.

Kultowy serial młodzieżowy znika z Netfliksa. Wypromował kilka hollywoodzkich gwiazdZobacz więcej

Co znajdziecie wśród wybranych przez nas pozycji? Zobaczcie naszą galerię!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×