"Love Island. Wyspa miłości 6" odcinek 32. Roksana przyznała się, że zdradziła męża! Paula i Patryk wyrzuceni z programu głosami widzów!

Za nami 32. odcinek programu "Love Island. Wyspa miłości 6". Kolejna para musiała pożegnać się z wyspą i wrócić do Polski! Widzowie zdecydowali, że najmniej uczuć okazują sobie Paula i Patryk i to właśnie oni musieli opuścić program!

Multimedia

"Love Island. Wyspa miłości 6" odcinek 32. - co się wydarzyło?

Paula i Patryk spędzili razem noc w kryjówce. Dla Patryka było to ważne wydarzenie, bo wciąż miał nadzieję, roztopić serce Pauli, które nie było do końca otwarte.

Żeby ta relacja przetrwała ten program i się dalej rozwijała potem – wniósł toast Islander.

Masz coś takiego w sobie co przyciąga, ale jednocześnie odstraszasz nie? To jest mega fajne, mnie to jara, widzisz mnie to kręci. Chcę w to wchodzić dalej w tę relację. – stwierdził Patryk.

Ty już widzisz, że trzeba się przy mnie uspokoić i być mądrzejszy – dodała Paula.

To wydaje mi się , że będziemy się albo kochać albo nienawidzić – taki wniosek wysnuł Patryk.

Wero nie ma litości dla Kuby! "Wbiłeś mi nóż prosto w serce"Zobacz więcej

Roksana z Pawłem mieli bardzo szczerą rozmowę. Chłopak wyznał, że nie mieszka sam. W Holandii dzieli mieszkanie z koleżanką, która nie jest jego partnerką.

Spaliście razem? – spytała Roksana.

Milczenie Pawła mogło oznaczać tylko jedno. Roksana wiedziała jaka będzie odpowiedź. I on nie zaprzeczył.

Przespaliśmy się dwa, trzy razy – przytaknął. Szanuję ją, szanuję ją i darzę ją sympatią jakąś, ale gdzieś tam nam nie wyszło i tyle.

Ja chyba nie jestem lepsza, więc… Jesteśmy siebie warci – tak powiem. – podsumowała Roksana.

Kuba skłamał w sprawie raka! Czy Wero i inni Islanderzy będą w stanie jeszcze mu zaufać?Zobacz więcej

Przyszedł czas na zwierzenia Roksany.

Teraz może mój wizerunek spadnie względem Twoich oczu – zaczęła. Zdradziłam swojego męża. Może to brzydko zabrzmi, ale to było jedno z opcji jak mogę jak mogę wyjść z tego? Wiem, że go zraniłam i w bardzo drastycznych warunkach się rozstaliśmy. Nie chciałam tego ratować - doprecyzowała Roksana.

Sebastian wyznał Wiki, że jest jego dziewczyną. Wiki odpowiedziała: Trzeba "upieczętować" ten dzień, co Ty na to? Czymś naszym.

Basen - bez namysłu odpowiedział Seba

Nie trzeba było długo czekać, a obydwoje szybko znaleźli się w basenie.

Sara i Kamil wyruszyli na randkę. Była to nietypowe romantyczne spotkanie tylko we dwoje… pływanie na supie. Kamil bardzo był zadowolony, ale Sara nieco przerażona. Stwierdziła, że boi się wody i chyba bardziej tego, że sobie nie poradzi. Ale od czego ma się Kamila instruktora? Islander przejął pałeczkę i jak prawdziwy nauczyciel tłumaczył wszystko Sarze. I efekt końcowy był taki, że to Kamil lądował częściej w wodzie. Pomysłową randką obydwoje byli zachwyceni i o dziwo Sarze podobała się przygoda z supem. Wrócili bardzo zadowoleni.

Myślałam, że to jest w ogóle mega trudne, to jest trudne, ale myślałam, że to jest trudniejsze niż było, no to on mnie uczył – zaczęła. Bo w ogóle nawet był cierpliwy. Cały czas mówił, że stań próbuj, próbuj - opowiadała Sara

Fajnie, bo dowiedziałem się , że jestem taką motywacją dla niej. No i powiedziała, że mega podoba jej się to jak ja jej coś tłumaczę - opowiadał chłopakom Kamil. Także super randka, naprawdę.

W Kręgu Ognia się zagotowało! Dziewczyny poznały prawdę i polały się łzy. Co dalej Kubą i Wero?Zobacz więcej

Wieczorem na Islanderów czekał Krąg Ognia i wieczór wrażeń. Gdy wszyscy usiedli nadszedł sms z informacją:

Widzowie odpowiedzieli na pytanie, w której parze dostrzegają prawdziwe uczucie. Para z najmniejszą ilością głosów opuści zaraz Wyspę Miłości.

Sytuacja robiła się napięta, gdy przychodziły kolejne smsy. Punkt kulminacyjny nastąpił gdy zagrożeni byli Roksana i Paweł oraz Paula i Patryk.

Głosami widzów program opuścili Paula i Patryk!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Paula poszła - hura...teraz drewniana roxi do wykopania. (gość)

  Fajnie, że najgorsza laska tej edycji, pusta paula już odpadła...teraz czas na tą farbowaną roxi, kolejny życiowy wypadek. Obie to stare du.py ale w życiu sobą prezentują jedynie kichę i upadek.

  05.10.2022 20:26
 • Fan (gość)

  W tej edycji nie ma pary pewniaka do wygranej u wszystkich nie widać tam większego zaangażowania tylko piękne słówka dla widzów. To już kolejny program i uczestnicy wiedzą jak się zachować .Dlatego nie ma miłości u Kamila i Sary bardziej czekają aby przetrwać bo szkoda odpaść . Sebastian raz wie że kocha za chwilę boi się deklarować już się nie chce tego słuchać i oglądać.

  05.10.2022 19:10
 • Ona to zero. (gość)

  Oona ma jape jak prosiak a najbardziej to widać jak się śmieje. Zrobić z siebie kukłę - żałosne.

  05.10.2022 13:20
 • W (gość)

  Plastikowe kukły powinny być na śmietniku.

  05.10.2022 13:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×