"Milionerzy". Cezary Pazura pokazał swoją najstarszą córkę! Razem z Anastazją wziął udział w specjalnym odcinku "Milionerów"

Anastazja to 33-letnia córka Cezarego Pazury z jego pierwszego małżeństwa. Choć aktor ma teraz nową rodzinę, stara się dbać o dobre kontakty ze swoją najstarszą pociechą. Słynny aktor i jego najstarsza córka wzięli razem udział w nagraniach do odcinka specjalnego "Milionerów" z okazji Dnia Dziecka.

Multimedia

Cezary Pazura pokazał swoją najstarszą córkę! Razem z Anastazją wziął udział w specjalnym odcinku "Milionerów"

Filmów o skokach na wielką kasę w Polsce i na świecie nakręcono mnóstwo. Grali w nich najwięksi aktorzy, a produkcje rozbijały bank frekwencji i kasowy. Nierzadko też zdobywały prestiżowe nagrody. Bohaterami najczęściej byli "wykfalifikowani" specjaliści w swojej dziedzinie, którzy umiejętności zdobywali oczywiście w szkole życia, czyli na ulicy. Ich kariera od zera do milionera zwykle była imponująca i wzbudzała pozytywne uczucia, bo celem rzezimieszków było odebranie bogatemu, po to, by utrzeć mu nos i przy okazji zaspokoić swoje pragnienia. Aż pewnego razu na ekrany kin wszedł "Slumdog. Milioner z ulicy" w reż. Danny'ego Boyle'a, z Dev Patelem w roli głównej, który pokazał zupełnie nowy typ bohatera.

Ta poruszająca historia, którą w swojej książce opisał indyjski pisarz i dyplomata Vakas Swarup, wycisnęła miliony łez widzów na całym świecie i dała nadzieję, że niezależnie od tego skąd pochodzimy, możemy podnosić swoją karmę i odmieniać życie innych oraz swoje.

Krzysztof Wójcik został pierwszym milionerem w historii programu. Tak teraz wygląda jego życieZobacz więcej

Tym razem dzięki odcinkowi specjalnemu "Milionerów", w których wystąpili Cezary Pazura z córką Anastazją oraz Jan Peszek z synem Błażejem, wygrane pieniądze trafiły na konto Fundacji TVN "Nie jesteś sam", która działa na rzecz chorych dzieci i osób starszych. Obecnie, największym wyzwaniem fundacji jest budowa Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży. Czy Hubert Urbański przeczyta pytanie za milion złotych? Widzowie przekonają się już 1 czerwca, w Dzień Dziecka.

Autor: AKPA

Zobaczcie naszą galerię i sprawdźcie, jak Cezary Pazura i jego córka Anastazja zaprezentowali się w specjalnym odcinku "Milionerów"!

Zobacz galerię

Hubert Urbański na starym zdjęciu! Zachwyceni fani porównują go do George'a Clooneya!Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×