"Monachium: W obliczu wojny". Nowy film już na Netflix! Nie lada gratka dla fanów historii! Czy tej wojny można było uniknąć?

Na Netfliksie dostępne są produkcje poruszające praktycznie wszystkie możliwe tematy. Niedawno na platformie pojawił się film opowiadający o Monachium w przededniu II wojny światowej. Zdecydowanie warto zainteresować się tą produkcją!

Multimedia

"Monachium: W obliczu wojny" - o filmie

21 stycznia na Netfliksie swoją premierę miała produkcja zatytułowana "Monachium: W obliczu wojny". Tego samego dnia na platformie pojawiły się nowe odcinki popularnego serialu "Ozark". Z tego względu mogliście przegapić premierę "Monachium: W obliczu wojny", a szkoda. Film to ekranizacja bestsellerowej powieści Roberta Harrisa. Jesienią 1938 roku Europa stoi na skraju wojny. Adolf Hitler przygotowuje się do inwazji na Czechosłowację, a rząd Neville’a Chamberlaina rozpaczliwie poszukuje pokojowego rozwiązania.

Nowe odcinki są już dostępne na Netfliksie! Fani produkcji zachwyceniZobacz więcej

W atmosferze narastającej presji brytyjski urzędnik Hugh Legat i niemiecki dyplomata Paul von Hartmann spotykają się na konferencji w Monachium. Z początkiem negocjacji dwóch dawnych przyjaciół trafia w sam środek sieci intryg politycznych i bardzo realnego niebezpieczeństwa. Oczy całego świata zwrócone są na nich. Czy można uniknąć wojny, a jeśli tak, to jakim kosztem? Odpowiedzi na to pytanie poszukuje właśnie film "Monachium: W obliczu wojny". Jeśli jesteście ciekawi, w jaki sposób tę kwestię zinterpretowali twórcy produkcji, koniecznie sprawdźcie ten tytuł!

Zobacz galerię

Film "Monachium: W obliczu wojny" jest dostępny na Netfliksie!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×