Music Box Party – Andrzejki 2021. Młode gwiazdy na andrzejkowej imprezie telewizji Music Box Polska! Zobaczcie zdjęcia!

Music Box Polska od początku swojej działalności wspiera młodych artystów, promując ich twórczość na kanale, wierząc w drzemiący w nich potencjał. Nie inaczej było podczas Music Box Party – Andrzejki 2021, które obfitowało w nieoczywiste debiuty.

Multimedia

Zebrani tego wieczoru goście, mieli okazję podziwiania wyjątkowych artystów. Po raz pierwszy na scenie pojawiła się Blanka – tworząca nie tylko muzykę i słowa swoich piosenek, ale odpowiadająca też za choreografię i klipy. W role prowadzących wcielili się Amelia Andryszczyk i Filip Lato, dla których był to debiut, a połączenie eteryczności Amelii i niesamowitej energii Filipa, od pierwszego wejścia na scenę zjednało sobie entuzjazm gości andrzejkowego party. Carla Fernandes w towarzystwie świetnego gitarzysty Jakuba Laszuka, oprócz dobrze znanych singli, zaprezentowała przedpremierowo swój nowy utwór i to w wersji akustycznej. Podbijająca europejski rynek muzyczny Daria, swoją charyzmą i charakterystyczną barwą głosu, porwała do tańca kawałkami „Love Blind” i „Paranoia”.

Kiedyś ich nazwiska znała cała Polska. Wielkie gwiazdy, które przykrył kurz historiiZobacz więcej

Odnoszący międzynarodowe sukcesy duet DJski Audiosoulz nie zawiódł świetnym setem. Po raz pierwszy na scenie w Polsce wystąpiła Kerria, która przygotowała spektakularny występ z towarzyszącymi jej tancerzami. Okrzyknięta tegorocznym objawieniem, jedna z najciekawszych debiutantek młodego pokolenia – bryska, zagrała wraz z zespołem swój pierwszy koncert. Amelia Andryszczyk, ku zaskoczeniu gości, stawiając na odważną stylizację, podczas swojego występu nikogo nie pozostawiła obojętnym. Filip Lato, wykorzystując swój nieprzejednany wdzięk i urok osobisty, doskonale wpisał się w świetną atmosferę wieczoru, wykonując kilka swoich przebojów i występując w duecie z Julą, której doświadczenie i pasja do muzyki, skupiły na sobie uwagę wszystkich gości. Jula wykonała ponadto kilka solowych utworów z towarzyszeniem zespołu.

Tribbs, znany jako Mikołaj Trybulec, mający na koncie wiele sukcesów, jako producent muzyczny na arenie międzynarodowej, po raz pierwszy stanął za konsoletą, dając nowe życie świetnie znanym utworom, wpisującym się w klasykę polskiego popu. Z kolei tegoroczna debiutantka Karolina Stanisławczyk, wykonała kilka hitów z pierwszego solowego albumu w wydaniu koncertowym. Na zakończenie historycznej, pierwszej edycji Music Box Party – Andrzejki 2021 w klubie FHouse Warsaw, wszystkich chętnych do zabawy na parkiecie skutecznie mobilizował DJ MAC.

Zobaczcie zdjęcia!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×