"Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor wyznała prawdę o swoich wnuczkach. Wiadomo, jakie zakazy mają w domu mają Helenka i Janinka

W jednym z najnowszych wywiadów Katarzyna Dowbor postanowiła opowiedzieć o swoich wnuczkach - 13-letniej Janinie i 4-letniej Helenie. Okazuje się, że prowadząca "Nasz nowy dom" rozpieszcza je do granic możliwości, często przy tym łamiąc zakazy rodziców. Co na to Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor?

Multimedia

Osoby Katarzyny Dowbor z pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać. Słynna prezenterka od lat prowadzi jeden z ulubionych programów telewidzów "Nasz nowy dom". Prywatnie jest matką innego słynnego prezentera Macieja Dowbora i teściową jego żony, Joanny Koroniewskiej. Jest również kochającą babcią dla ich dzieci - 13-letniej Janiny i 4-letniej Heleny. Pomimo napiętego do granic możliwości grafiku, Katarzyna Dowbor stara się spędzać każdą możliwą chwilę z ukochanymi wnuczkami.

Prawda o programie Katarzyny Dowbor wyszła na jaw! Uczestnicy płacą za remont domu? Zobacz więcej

Katarzyna Dowbor wyznała prawdę o swoich wnuczkach

W jednym z najnowszych wywiadów, Katarzyna Dowbor postanowiła opowiedzieć o swoich wnuczkach. Wyznała, że przede wszystkim chciała by spędzać z nimi więcej czasu, jednak przez jej pracę nie zawsze jest to możliwe. Zdradziła również, na co pozwala Janinie i Helence.

Jestem niestety babcią zapracowaną. Babcią, która nie bardzo ma czas dla wnuczek, przyznaje się bez bicia, bo jestem ciągle w trasie. Ale jeżeli tylko mam szansę spotkać się z moimi wnuczkami, które są cudowne, to się bardzo staram. Wtedy jestem babcią rozpuszczającą. Na wszystko im pozwalam - wyznała Katarzyna Dowbor w rozmowie z portalem Jastrząb post.

W tej samej rozmowie gwiazda programu "Nasz nowy dom" powiedziała, co na temat rozpieszczania swoich dzieci uważa Joanna Koroniewska. Choć kochająca babcia łamie zakazy obowiązujące w rodzinnym domu wnucząt, to ich mama nie ma jej tego za złe.

Oni je świetnie wychowują. Są super rodzicami, dziewczynki są bardzo fajne. Zresztą Joasia sama mówi, że u babci wolno wam wszystko – nawet jeść słodycze - stwierdziła Katarzyna Dowbor.

Zobacz galerię

Katarzyna Dowbor opiekuje się swoją ciężko chorą mamą. Jej stan w ostatnim czasie się pogorszyłZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×