"Nasz nowy dom". Remont w Uniszkach Zawadzkich krytykowany! Widzowie nie zostawiają na ekipie Katarzyny Dowbor suchej nitki

Ekipa programu "Nasz nowy dom" znalazła się pod obstrzałem widzów. Ci nie zostawili suchej nitki na Ekipie Katarzyny Dowbor, która w miniony czwartek przeprowadzała remont domu w Uniszkach Zawadzkich. Skąd tyle negatywnych komentarzy?

Multimedia

"Nasz nowy dom". Widzowie krytykują ekipę Katarzyny Dowbor. Chodzi o remont domu w Uniszkach Zawadzkich

W czwartkowym odcinku (5.09) programu "Nasz nowy dom" ekipa Katarzyny Dowbor zawitała do miejscowości Uniszki Zawadzkie. Widzowie poznali historię pani Zofii, która niedawno straciła męża. Kobieta wychowuje pięcioro dzieci, w tym cierpiącego na dziecięce porażenie mózgowe Kubę.

Spore zmiany w ekipie Katarzyny Dowbor. Widzowie są niepocieszeni!Zobacz więcej

Katarzyna Dowbor zgodziła się wyremontować ich dom, ale problemów było co niemiara. Ekipa programu "Nasz nowy dom" zrobiła co mogła, a uśmiech Kuby i reakcja całej rodziny była bezcenna. Niestety, część widzów nie doceniła ciężkiej pracy budowlańców Kasi Dowbor.

Na profilu programu w mediach społecznościowych zaroiło się od krytycznych komentarzy. Co Internauci zarzucają ekipie Katarzyny Dowbor?

Wszystko w dobudówce a stary dom będzie niszczał... Szkoda

Zastanawiam się czemu całego domu nie wyremontowali tylko dobudówkę

Niestety tym razem pani architekt moim zdaniem nie bardzo się popisała ,ale może chodzi o koszty

Straszne wszystko wsadzić w dobudówkę. Wszystko na jednej kupie żadnej wygody nie mają - czytamy na oficjalnym profilu programu na Facebooku.

Co o tym sądzicie?

W galerii publikujemy zdjęcia przed i po metamorfozie domu w Uniszkach Zawadzkich

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • AllBerta (gość)

  I bardzo dobrze zrobili. Czy te panie byłoby stać na ogrzanie i utrzymanie takiego dużego metrażu? Mieszkanie jest funkcjonalne i dobrze rozplanowane. Starą część albo zburzą albo , o ile to będzie opłacalne, córka sobie wyremontuje jak założy rodzinę.

  21.09.2022 10:56
 • Krawiec (gość)

  Ludzka podłość niema granic zamiast dogryzać takim normalnym ludziom weźcie się z ludzi u władzy a im dajcie święty spokój

  20.09.2022 13:43
 • Reni (gość)

  To jakaś masakra jak można iść tak na łatwiznę mieli mieć luźniej przestrzeni a nie zachwile zawali im się dom przykre a naprawdę zasługują

  19.09.2022 19:04
 • eert (gość)

  ta pani ma dorosłych jeszcze synów dadzą sobie rade ale mogli z` dachu pozbyć się eternitu ale lepie że zrobili po nowej stronie

  19.09.2022 15:43
 • Hghf (gość)

  A może stary dom jest za bardzo zawilgocony, oraz zagrzybiały i jeśli była możliwość zrobienia czegoś obok, to to zrobiono? Poza tym zawsze jest szybciej zrobić wykończenie, niż remont starych ścian, gdzie trzeba wszystko wypruwać, a dopiero potem robić.

  19.09.2022 11:57
 • Co to ma być? (gość)

  Przecież oni nie robili remontu, tylko wykończyli dobudówkę co była w stanie surowym...

  19.09.2022 10:24
 • PIQ (gość)

  A może tylko dobudówka jest prawnie ich własnością?

  18.09.2022 19:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×