"Nasz nowy dom". Wnuczka Katarzyny Dowbor skończyła już 13 lat! Nie da się nie zauważyć podobieństwa do swojej sławnej babci

Katarzyna Dowbor, niekwestionowana gwiazda programu "Nasz nowy dom" doczekała się już dwóch wnuczek. Okazuje się, że starsza z nich niedawno obchodziła 13. urodziny. Na udostępnionym z jej urodzinowego przyjęcia zdjęciu, nie sposób nie zauważyć jej podobieństwa do swojej sławnej babci!

Multimedia

Osoby Katarzyny Dowbor z pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać. Słynna prezenterka od lat prowadzi jeden z ulubionych programów telewidzów "Nasz nowy dom". Prywatnie jest matką innego znanego prezentera Macieja Dowbora i teściową jego żony, Joanny Koroniewskiej. Katarzyna Dowbor do tej pory doczekała się dwóch wnuczek" 13-letniej Janiny i 4-letniej Heleny. Okazuje się, że ta starsza niedawno obchodziła urodziny.

Katarzyna Dowbor obawia się tegorocznej zimy. Do ogrzania ma nie tylko dom...Zobacz więcej

Wnuczka Katarzyny Dowbor skończyła już 13 lat! Podobna do swojej babci?

Z okazji 13. urodziny swojej córki, Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska postanowili wyprawić jej przyjęcie urodzinowe. Na udostępnionej przez znaną parę fotografii można zauważyć, że rodzina świętowała urodziny Janiny w Hiszpanii. Dziewczyna wraz z rodzicami zapozowała do pokaźnych rozmiarów tortu z motywem popularnego serialu "Stranger things".

Nasza "mała" córeczka obchodzi dziś ważne urodziny!!! Janeczko! Jesteś naszym wielkim szczęściem! Jesteśmy ogromnie dumni z każdego Twojego sukcesu, ale przede wszystkim z tego, że jesteś cudownym, empatycznym człowiekiem! Kochamy! - napisali Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska w opisie udostępnionego na ich Instagramie zdjęcia.

Swojej wnuczce za pośrednictwem Instagrama życzenia postanowiła złożyć również Katarzyna Dowbor.

Najpiękniejsza, najmądrzejsza, najzdolniejsza i najkochańsza wnusia babci! Janeczko samych sukcesów w muzyce i w szkole! Kocham! - napisała.

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska starają się chronić prywatność Janiny, przez co najczęściej można ją zobaczyć obróconą tyłem. Mimo to, na jej najnowszym zdjęciu nie sposób nie zauważyć podobieństwa do sławnej babci. Dziewczyna odziedziczyła po niej płomiennorude włosy, które od lat są jednym ze znaków rozpoznawczych Katarzyny Dowbor.

Też widzicie podobieństwo do Katarzyny Dowbor?

Zobacz galerię

Wiesław Nowobilski zdradził jedną z największych tajemnic programu "Nasz nowy dom"!Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×