Netflix - TOP 10 filmów w połowie września. Te produkcje zachwycają nas już teraz, co będzie pod koniec miesiąca? "Koniec drogi", "Broad Peak" i inne

Netflix co miesiąc zasypuje swoich widzów mnóstwem nowych produkcji. Dzięki temu praktycznie co tydzień można by robić nowe zestawienia TOP 10 filmów lub seriali na tej platformie. Sprawdziliśmy więc jakie filmy są najpopularniejsze na Netflixie w połowie września. Zobacz galerię i dowiedz się, co warto obejrzeć.

Multimedia

TOP 10 we wrześniu zmieniło się szybko

Niedawno co napisaliśmy podsumowanie TOP 10 filmów Netflixa w sierpniu. Jesteśmy w połowie września, a zestawienie kompletnie się zmieniło. Najpopularniejsze są produkcje najświeższe, których premiera odbyła się w tym miesiącu.

"Broad Peak" i "Cobra Kai 5". Oto produkcje, które pojawią się na Netfliksie we wrześniu Zobacz więcej

W zestawieniu TOP 10 pojawia się polska produkcja

Po raz kolejny Polska kinematografia ma powód do dumy. Swoje miejsce w zestawieniu zajęło "Broad Peak". Przeczytaj też naszą recenzję filmu o Macieju Berbece.

SPRAWDŹ W GALERII TOP 10 FILMÓW NA NETFLIX WE WRZEŚNIU

Miejsce 10. zajmują "Rekiny wojny", dramat opowiadający o dwójce przyjaciół, którzy wykorzystując lukę prawną próbują dorobić się fortuny. Jak to w takich historiach bywa, w pewnym momencie pojawiają się problemy..

"Sandman" zdetronizował "Stranger Things". O co tyle szumu?Zobacz więcej

Miejsce 9 zajmuje Duński film, "Miłość dla dorosłych". Dramat przedstawia historię miłości pary, której losy komplikują się. Okazuje się, że dla swoich celów mogą iść po trupach.

Zobacz galerię i poznaj TOP 10 najpopularniejszych filmów w połowie września na Netflix.

Zobacz galerię

Materiał powstał w oparciu o zakładkę "Top 10 w Polsce" na platformie Netflix.

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×