Pamiętacie finał 8. edycji „Rolnik szuka żony”? To wtedy Kamil oświadczył się Asi! Przeżyjmy to jeszcze raz

Przed nami finał 9. edycji „Rolnik szuka żony”. Już niebawem przekonamy się, jakich wyborów dokonali nowi rolnicy i rolniczki, ale dziś przypominamy, co działo się podczas ubiegłorocznego spotkania w Kazimierzu Dolnym. To wtedy Kamil oświadczył się Asi. Para doczekała się córki i obecnie szykuje się do ślubu!

Multimedia

Ósma edycja „Rolnik szuka żony” emitowana była jesienią 2021 r. Miłości w telewizji szukali: Elżbieta z województwa świętokrzyskiego, Kamila z województwa mazowieckiego, Kamil z województwa lubelskiego, Krzysztof z Mazur i Stanisław z Wielkopolski.

Ten finał przejdzie do historii! Zaręczyny i ślubne plany. Mamy najnowsze zdjęcia z Kazimierza DolnegoZobacz więcej

Tak wyglądał finał 8. edycji „Rolnik szuka żony” w Kazimierzu Dolnym

„Rolnik szuka żony” wciąż cieszy się uznaniem widzów, a wielkimi krokami zbliża się finał 9. edycji.

Do sieci wyciekło zdjęcie, które zdradza, że będzie to rekordowa edycja pod względem par!

Zobacz galerię

Zaręczyny w finale 8. edycji „Rolnik szuka żony”

A jak wyglądał finał 8. edycji „Rolnik szuka żony”? Bohaterowie zjechali do Kazimierza Dolnego i w towarzystwie prowadzącej, Marty Manowskiej, wspominali swój udział w programie.

Asia i Kamil zaręczyli się podczas wielkiego finału.

Zobaczcie w galerii, jak Kamila Boś, Elżbieta Czabator, Stanisław Pytlarz, śp. Krzysztof Pachucki (+56 l.) i Kamil Osypowicz, czyli bohaterowie 8. edycji "Rolnik szuka żony", prezentowali się podczas finału programu w Kazimierzu Dolnym.

ZOBACZ GALERIĘ

Nie ma ich już wśród nas. Odeszli w 2022 roku Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • duch z osp vqyx (gość)

    Litości, tego programu NIE da się oglądać.

    19.11.2021 07:26
  • hejka (gość)

    bo zawsze miala problem zalkocholem

    16.11.2021 22:14
  • Jjaki (gość)

    Jakie too d

    14.11.2021 09:21
  • Ggl (gość)

    Ten gość of przesady to dureń i blazen,pilnuj siebie jelopie

    14.11.2021 07:46
  • Nieznany (gość)

    Ludzie niech kaźdy pilnuje siebie,po co krytykować innych.

    13.11.2021 19:08
  • Tess (gość)

    Ale się dowiedziałam! Gdzie Ci wybrani?

    12.11.2021 17:27
  • Gardenia (gość)

    Elżbieta wygląda jakby miała problem alkoholowy.

    11.11.2021 12:38
  • Ktoś (gość)

    Ależ ta Kamila ma nie ładne oczy

    11.11.2021 05:41
  • Jola (gość)

    szkoda że Iza musiała się pożegnać z Kamilem. Fajna dziewczyna była może i dziecinna ale bardzo wrażliwa. Zyczę jej jak najlepiej żeby odnalazła tego jedynego który szczerze ją pokocha.

    10.11.2021 22:30
  • Co rok to gorzej... 👓 (gość)

    Ja mam trzydzieści lat, przeszedłem koronawirusa, biorę całą aptekę leków i czuję się gorzej niż nie jeden siedemdziesięciolatek! 🎅 Tylko emerytury brak ☹️

    10.11.2021 13:13
  • Kaja (gość)

    Przecież nie od dziś wiadomo że, finał Rolnika nagrywają w jednym z hoteli 4*.

    09.11.2021 21:22
  • Alka (gość)

    Oj młodzi, stary dla was to taki który jest starszy od was o 10 lat, takie macie pojecie o życiu ale szkoda ze nie będę mogła z wami pogadać tak twarzą w twarz za te 10 lat i zapytać czy jesteście starzy

    09.11.2021 17:57
  • Zszokowany (gość)

    Nietrzymanie moczu, Pozapychane kichy, Wzdęcia, Smrody, Groty i pierdoty to nie jest ciemnota - to są fakty trzymane przez każdego z nas w majtach! Ale niektórzy udają przed samym sobą, że kupa pachnie i można jej zdjęcie zamieścić na instagramie - bo jest taka stylowa!

    09.11.2021 17:13
  • zszokowana (gość)

    takiej ciemnoty( w wypowiedziach) dawno nie widziałam, do tego błędy ortograficzne...spadaj chłopie do szkoły. Może cię czegoś nauczą, np szacunku do starszych, delikatności, empatii, choć pewnie nie wiesz, co to takiego.

    09.11.2021 16:02
  • Hej! (gość)

    Ja wszystkim uczestniczką oraz uczestnikom a także ich kandydatom życzę znalezienia miłości aż po grób i dość już rozwodów!!!

    09.11.2021 15:54
  • A tam głupoty piszesz (gość)

    Miłość jest najlepszym lekarstwem na wszystko! Bez względu w jakim jest się wieku! Miłość koi i jest najlepszą terapią, po za tym działa odmładzająco! Właśnie ludzie, którzy bardzo źle wyglądają na starość, nie kochali, albo też nie byli kochani ☹️

    09.11.2021 13:26
  • Do Berlusconiego poniżej (gość)

    Natury i czasu nie oszukasz - poczekaj, jeszcze chwilka i zaczniesz się sypać i ruina próchna pozostanie. Nic mnie bardziej nie śmieszy, niż starsi ludzie, którzy stylizują się za młodych i myślą że oszukają czas i ludzi wokół!

    Oszukują sami siebie i najgorsze jest to, że żyją w takim zafałszowaniu rzeczywistości. Ze starością i przemijaniem trzeba się naturalnie pogodzić - taka kolej rzeczy! Nawet obecny miesiąc - Listopad nam to pokazuje!

    Zwierzęta żyją po kilkanaście lat, kwiaty są sezonowe, wiadomo, że jak coś zakwitnie, to później musi zwiednąć!

    Dawniej ludzie żyli w takim przekonaniu i pięknie się starzeli, a dzisiaj zamiast bawić wnuki i przekazywać im dobre wartości, to ganiają za amorami!

    I Krzychu rozwodnik i Ela rozwódka (i to chyba podwójna) i ta Boguśka od Krzycha też niezły bajer!

    Z prochu powstałeś - w proch się obrócisz!

    Memento Mori!

    09.11.2021 13:12
  • Do gościa bez przesady (gość)

    Ja mam 55 lat nie mam szuflady, nie mam hemoroidów, sylwetkę sportowa i brak siwych włosów. Skąd wziąłeś te swoje poglądy na temat osób w średnim wieku... Czyżby jesteś aż tak zaniedbanym smutnym 55 latkiem?

    09.11.2021 12:48
  • Do hejka (gość)

    Wszystko ma swój czas!!! W młodości jest czas na miłosne igraszki, a później przychodzi andropauza i menopauza bo tak stworzone są nasze ciała! Więc w tym wieku szuka się tylko opiekuna /opiekunki a nie migdolenia się!

    09.11.2021 10:54
  • Do hejka (gość)

    Wszystko ma swój czas!!! W młodości jest czas na miłosne igraszki, a później przychodzi andropauza i menopauza bo tak stworzone są nasze ciała! Więc w tym wieku szuka się tylko opiekuna /opiekunki a nie migdolenia się!

    09.11.2021 10:53
NowszeStarsze