Program telewizyjny na czwartek, 10.03.2022. Co obejrzeć 10 marca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w czwartek, 10 marca? Dziś w telewizji kolejny odcinek nowego sezonu programu "Nasz nowy dom", komedia z Charlize Theron, kultowa komedia "Bad Boys" oraz wzruszający film z Tomem Hanksem w roli głównej, czyli "Terminal". To nie wszystko! Sprawdź nasze propozycje na czwartek, 10.03.2022 r.

Multimedia

Program telewizyjny na czwartek, 10 marca 2022 r.:

Charlotte była kiedyś opiekunką Freda. Teraz jest kandydatką na prezydenta, a Fred - bezrobotnym dziennikarzem o nietypowej, mogącej budzić kontrowersje aparycji. Ich spotkanie staje się początkiem romantycznej i zabawnej historii.
"Niedobrani" - TV Puls, godz. 20:00

W najnowszym 4. sezonie, ekipa programu znów wyruszy w Polskę, by spieszyć z pomocą najbardziej potrzebującym. W pierwszych odcinkach premierowej serii odwiedzą m. in. Ludwików, Boże, Dąbrówkę i Legionowo. „Nasz nowy dom” niezmiennie będzie prowadzić Katarzyna Dowbor, która nie raz udowodniła, że nie ma dla niej zadań niewykonalnych, pomoże jej doskonale zorganizowana architekt z wizją Martyna Kupczyk oraz kierownicy robót Artur Witkowski i Robert Grudek, bez których remont w tak krótkim czasie nie miałby szans powodzenia.
"Nasz nowy dom 18" odcinek 2. - Polsat, godz. 20:05

Marcus Burnett i Mike Lowrey należą do tajnego wydziału antynarkotykowego policji w Miami. W dzień po największym sukcesie - przejęciu heroiny o wartości 100 mln dolarów, przydarza im się największa wpadka: heroina zostaje skradziona z posterunku. Burnett i Lowrey mają zaledwie 3 dni na jej odzyskanie, gdyż zwierzchnicy podejrzewają, że kradzież zorganizował ktoś z oddziału. Walcząc z czasem, śledzą mistrza złodziei, tajemniczego Foucheta. Przestępcę może zidentyfikować jedyny, w dodatku dość kłopotliwy i gadatliwy świadek: piękna Julie Mott.
"Bad Boys" - Super Polsat, godz. 20:40

Nick, Dale i Kurt postanawiają założyć firmę. Niestety, nieuczciwy inwestor wycofuje wsparcie finansowe. Zdesperowani i pozbawieni możliwości ubiegania się o swoje prawa w sądzie panowie decydują się porwać dorosłego syna biznesmena, by odzyskać kontrolę nad firmą i własnym życiem.
"Szefowie-wrogowie II" - TVN 7, godz. 21:40

Autorka filmu próbuje wyjaśnić fenomen popularności Wołodymyra Zełenskiego. Pokazuje, w jaki sposób prezydent Ukrainy wykorzystuje ogromne zaufanie społeczne. Zastanawia się, czy pełnia władzy, przy słabości instytucji państwa, stanie się pokusą do stworzenia autorytarnych rządów. Rozpatruje możliwe konsekwencje skupienia władzy w rękach człowieka, który robi najbardziej spektakularną karierę polityczną w Europie.
"Ukraiński sługa narodu" - TVP 2, godz. 21:55

Meghan Milles pragnie zostać moderatorką wiadomości telewizyjnych. Dzień przed rozmową w sprawie wymarzonej pracy kobieta jest w fatalnym nastroju, ponieważ została porzucona przez chłopaka. Mimo złego humoru postanawia pójść z dwiema koleżankami na drinka. Poznaje tam Gordona i jedzie do jego mieszkania. Gdy chce wrócić do domu, okazuje się, że jej auto zostało odholowane. Kobieta desperacko próbuje przedostać się przez miasto, by zdążyć na spotkanie. Napotyka kolejne trudności, które mogą zniweczyć jej marzenia o karierze prezenterki.
"Dzień z życia blondynki" - TV Puls, godz. 22:30

Dalsze przygody jednej z najpopularniejszych bohaterek komedii romantycznych, Bridget Jones. Bridget (Zellweger) jest w związku z Markiem Darcym (Colin Firth), ale niszczy go swoją nadmierną i nieuzasadnioną zazdrością. Dodatkowo z powrotem wiąże się z byłym chłopakiem, Danielem (Grant) i jedzie z nim do Tajlandii. Tam trafia do więzienia.
"Bridget Jones: W pogoni za rozumem" - TVN, godz. 22:40

Wiktor Naworski leci z rodzinnej Krakozji do Nowego Jorku, gdzie ma do wypełnienia misję - ostatnią wolę ojca. Podczas podróży w jego ojczyźnie zachodzą poważne zmiany. Po wylądowaniu na nowojorskim lotnisku Wiktor dowiaduje się, że w Krakozji doszło do zamachu stanu. W związku z tym jego paszport stracił ważność, ponieważ kraj, z którego pochodzi, przestał formalnie istnieć, a obsługa lotniska nie chce go wypuścić do miasta. Od tego momentu jego domem jest terminal. Pewnego dnia Wiktor poznaje tu stewardesę Amelię Warren.
"Terminal" - Polsat, godz. 23:10

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na czwartek, 10.03.2022 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×