Program telewizyjny na niedzielę, 13.03.2022. Co obejrzeć 13 marca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w niedzielę, 13.03.2022 roku? W programie TV na niedzielę, m.in. "Masterchef Junior", "Aquaman", "Red" czy "Stulecie Winnych". Sprawdź program telewizyjny na niedzielę, 13 marca 2022 roku!

Multimedia

Program telewizyjny na niedzielę, 13 marca 2022 r.:

Akcja filmu dzieje się w ogromnym i wspaniałym podwodnym świecie Siedmiu Mórz. Pochodzący z Atlantydy Arthur Curry wyrusza w podróż życia, aby zmierzyć się ze swoim pochodzeniem i odkryć, czy jest godzien spełnić swoje przeznaczenie i przejąć władzę nad królestwem.
"Aquaman" - TVN7, godz. 20:00

W tym odcinku kuchnię MasterChefa odwiedzi Viki Gabor! Zwyciężczyni Eurowizji Junior zaśpiewa uczestnikom swój największy hit "Superhero" oraz najnowszy singiel "Toxic Love". W tej koncertowej atmosferze wokalistka zapowie też temat konkurencji - zadaniem kucharzy będzie przygotowanie dania wegetariańskiego - takiego, które Viki chętnie zjadłaby przed występem.
"Masterchef Junior" - TVN, godz. 20:00

Frank (Bruce Willis), Joe (Morgan Freeman), Marvin (John Malkovich) i Victoria (Helen Mirren) są emerytowanymi agentami CIA. Z niewiadomych przyczyn wszyscy stają się celem ataku zawodowych zabójców. Muszą na nowo zjednoczyć siły i odkryć, kto stoi za intrygą, w którą zostali wplątani.
"Red" - TV Puls, godz. 20:00

Mimo ogłoszenia amnestii przez Edwarda Gierka, Ryszard wciąż odsiaduje wyrok. Mania zaczyna już tracić nadzieję, codziennie czeka na męża. Tymczasem Michelle walczy z cenzurą, przygotowuje reportaż ze stoczni. Liczy, że uda się jej przemycić prawdę, nie zgadza się na lukrowanie rzeczywistości w prasie. Duże zamieszanie w życiu Stanisława i Andzi, wprowadza pojawienie się Jerzyka. Starszy syn Andzi ma głowę do interesów i zamierzarozwijać swój biznes. W tym celu adaptuje warsztat Stanisława, co powoduje iskrzenie między panami.
"Stulecie Winnych 4" odcinek 2. - TVP1, godz. 20:15

Michael Finkel (Jonah Hill), skompromitowany, były dziennikarz New York Timesa, dostaje telefon od człowieka z FBI, który twierdzi, że niejaki Christian Longo (James Franco) podszywa się pod jego nazwisko. Longo to brutalny zabójca własnej rodziny, ukrywający się teraz poza granicami USA. Obecnie znajduje się na liście FBI, jako najbardziej poszukiwany przestępca. Michael dąży do spotkania z człowiekiem, który ukradł mu tożsamość, aby dowiedzieć się prawdy.
"Złodziej tożsamości" - TVP2, godz. 21:00

Andriej błaga Katię o wybaczenie. Żona radzi mu się przyznać do winy, by ten koszmar nie zatruwałim przyszłego życia. Ciotka Jaryna próbuje stanąć w obronie Andrieja. Jabłoniewski wpada do domu Żadanów. Wywiązuje się bójka, w której Andriej ginie. Rogneda dowiaduje się że jej mąż popełnił samobójstwo. Opuszcza pałac. Zostawia nieślubnemu synowi Bezusa pieniądze na naukę i pracownię malarską. Katia tworzy towarzystwo dobroczynne, które będzie również utrzymywało żadanowski szpital. Szefową towarzystwa zostaje Olga. Katia wreszcie może spełnić swoje marzenie i studiować medycynęw Zurichu. Ochraniać ją w drodze ma zamiar książę Jabłoniewski.
"Zniewolona" sezon 3. odcinek 24. - TVP1, godz. 21:15

Grecka rodzina Portokalos mieszka w Stanach Zjednoczonych. Krewni martwią się o Toulę, która w wieku 30 lat wciąż nie ma męża. Pewnego dnia w biurze podróży należącym do jej ciotki dziewczyna spotyka przystojnego Iana Millera i zakochuje się w nim z wzajemnością. Wkrótce Ian prosi Toulę o rękę. Zanim para stanie na ślubnym kobiercu, narzeczony musi zostać zaakceptowany przez jej rodzinę. Niestety, ma on jedną poważną wadę - nie jest Grekiem.
"Moje wielkie greckie wesele" - TVP1, godz. 22:20

Finałowa część największej sagi filmowej wszech czasów. Pozostający przy życiu członkowie Ruchu Oporu jednoczą siły, aby stawić czoła Najwyższemu Porządkowi. Każdy z nich zmaga się zarówno ze swoimi własnymi demonami, jak i ze skutkami wydarzeń z przeszłości. Tymczasem Jedi i Sithowie prą do ostatecznego starcia. W centrum wydarzeń jest Rey, niegdyś sierota, która stała się ostatnią nadzieją Ruchu Oporu i walczy jako ostatni rycerz Jedi w galaktyce.
"Gwiezdne wojny: Skywalkier. Odrodzenie" - Polsat, godz. 23:10

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na niedzielę, 13.03.2022 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×