Program telewizyjny na niedzielę, 20.02.2022. Co obejrzeć 20 lutego w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA] [Podgląd]

Program tv na niedzielę - oto nasze telewizyjne propozycje na 20.02.2022. "Łowca i Królowa lodu", "Jurassic World", "Mój przyjaciel smok" czy "Coco Chanel" - w niedzielę 20 lutego każdy znajdzie coś dla siebie. Zobacz nasze telewizyjne propozycje na niedzielę 20 lutego 2022 r.

Multimedia

Program telewizyjny na niedzielę, 20 lutego 2022 r.:

Królowa Freya przez lata tworzy legion śmiercionośnych łowców, w którym obowiązuje jedna zasada - "nigdy nie kochać". Gdy dowiaduje się o losach siostry, wzywa zaufanych łowców, Erica i Sarę, by sprowadzili magiczne zwierciadło.
"Łowca i Królowa Lodu" - TVN, godz. 20:00

W 2015 r. na wyspie Isla Nublar działa nowoczesny park rozrywki, którego główną atrakcją są dinozaury przywrócone do życia w drodze klonowania. Wyspą zarządza firma Masrani Corporation. Park jest strzeżony przez ochroniarzy i najemników wyposażonych w nowoczesną broń i pojazdy. Przez połączenie genów tyranozaura, karnotaura i welociraptora genetycy stworzyli nowy gatunek. Indominus rex wykazuje wysoki poziom agresji. Sytuacja się komplikuje, gdy jeden z okazów ucieka. Okazuje się on groźniejszy i inteligentniejszy, niż przewidzieli twórcy.
"Jurassic World" - TVN 7, godz. 20:00

Pan Meacham, rzeźbiarz, od lat opowiada dzieciom bajkę o smoku zamieszkującym lasy zachodniego wybrzeża Ameryki. Jego córka, Grace, pracuje jako strażniczka leśna i uważa historię za mało prawdopodobną. Pewnego dnia poznaje dziesięciolatka, który twierdzi, że mieszka w lesie bez rodziców, a jego jedynym przyjacielem jest wielki zielony smok o imieniu Elliott. Kobieta postanawia odkryć prawdę o chłopcu i jego tajemniczym przyjacielu.
"Mój przyjaciel smok" - Super Polsat, godz. 20:00

Świat przyszłości. Obcy chcą zniszczyć Ziemię. Najpierw odłączyli ludziom prąd, a następnie zesłali na nich szereg kataklizmów i plag. Po czwartej fali ataku na Ziemi pozostała zaledwie garstka niedobitków. Kosmici przewyższają Ziemian pod każdym względem. Przygotowywane przez nich piąte uderzenie może sprawić, że ludzie zostaną ostatecznie unicestwieni. Strach paraliżuje wszystkich. Żyjący w postapokaliptycznym mieście Cassie, Evan, Ben i Sam próbują stawić czoła najeźdźcom.
"Piąta fala" - TV 4, godz. 20:00

Rok 1893. Do prowadzonego przez siostry zakonne sierocińca w d'Obazine ojciec przywozi dwie nastoletnie córki: Gabrielle i Adrienne. Po opuszczeniu placówki zarabiają na życie, wykonując poprawki krawieckie, a wieczorami śpiewają w miejscowym kabarecie. Gabrielle marzy o karierze artystycznej i wyjeżdża do Paryża. Pewnego dnia poznaje ekscentrycznego oficera Étienne Balsana oraz jego znajomych z wyższych sfer. Jej sposób ubierania się szokuje, ale jednocześnie intryguje. Wkrótce w jej życiu zjawia się angielski przemysłowiec Arthur Capel.
"Coco Chanel" - TVP 1, godz. 22:20

Historia grupy rebeliantów, którzy mają do wykonania misję polegającą na kradzieży planów Gwiazdy Śmierci, najpotężniejszej broni Imperium. Ten ważny moment rozpoczyna serię zdarzeń, w których zwykli ludzie dokonują niezwykłych czynów i stają się bohaterami.
"Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie" - Polsat, godz. 22:20

"Kong: Wyspa Czaszki" to wciągający oryginalny film przygodowy opowiadający o początkach legendy o mitycznym King Kongu. Film śledzi losy zespołu badaczy, którzy zapuszczają się w głąb niezbadanej wyspy położonej na Pacyfiku — tak samo pięknej, jak i zdradliwej — nie wiedząc, że wchodzą na teren należący do mitycznego King Konga.
["Kong: Wyspa Czaszki"]https://www.telemagazyn.pl/film/kong-wyspa-czaszki-2459667/) - TVN, godz. 22:35

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na niedzielę, 20.02.2022 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×