Program telewizyjny na niedzielę, 27.02.2022. Co obejrzeć 27 lutego w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program telewizyjny na niedzielę - 27 lutego w tv m.in. wielki koncert wsparcia "Solidarni z Ukrainą". W tv także filmy i serial "Zniewolona". Sprawdź, co jeszcze warto oglądać 27 lutego w TV.

Multimedia

Program telewizyjny na niedzielę, 27 lutego 2022 r.:

W związku z inwazją Rosji na Ukrainę, Telewizja Polska i Caritas organizują wielki koncert wsparcia "Solidarni z Ukrainą". Wydarzenie będzie połączone ze zbiórką funduszy dla ofiar agresji.
"Solidarni z Ukrainą" - TVP1, godz. 17:30

Minęły cztery lata od czasu, gdy park rozrywki i luksusowy kurort Jurassic World został zniszczony przez dinozaury. Isla Nublar jest miejscem opuszczonym przez ludzi. Wielkie gady żyją tam swobodnie. Okazuje się, że wkrótce nastąpi erupcja uśpionego wulkanu. Owen i Claire chcą ocalić dinozaury przed zagładą.
"Jurassic World: Upadłe królestwo" - TVN7, godz. 20:00

Londyn, koniec XIX wieku. Największą metropolią ówczesnego świata wstrząsa seria rytualnych morderstw, których rzekomym sprawcą jest lord Blackwood. W rozwiązaniu sprawy ogromną rolę odgrywają ekscentryczny, obdarzony wybitną inteligencją detektyw Sherlock Holmes i współpracujący z nim doktor John Watson. Sprawa Blackwooda nabiera nowego charakteru. Holmes próbuje udaremnić spisek. W jego życiu pojawia się też piękna oszustka, dawna wielka miłość - Irene Adler.
"Sherlock Holmes" - TVN, godz. 20:15

Olga przybywa do szpitala Żadana w obawie o bezpieczeństwo Katieriny. Okazuje się, że żona Żadana jest cała i zdrowa, ale ku zaskoczeniu Olgi postanawia wrócić do męża. Wierzy w jego poprawę. W salonie Luby Makarowej dziewczęta są niezadowolone z powodu pojawienia się Mademoiselle Gothieu. Ta tajemnicza nieznajoma przejmuje wszystkich bogatych klientów. Trwają przygotowania do wyjątkowego wieczoru. Wysoki urzędnik państwowy, Bezus, otrzymuje imienne zaproszenie na tę uroczystość, nie wie jednak, że dostał je od własnej żony, Rognedy. Pawlina przechodzi drogę przez mękę w domu Karpa.
"Zniewolona" odcinek 21. - TVP1, godz. 20:20

Do złudnie szczęśliwego świata polskiej klasy wyższej, która za fasadą bogactwa ukrywa dramaty, problemy i dolegliwości, przybywa Żenia - masażysta, uzdrowiciel, być może anioł. Film cieszącej się międzynarodową renomą Małgorzaty Szumowskiej. W obsadzie Maja Ostaszewska, Agata Kulesza, Katarzyna Figura i Andrzej Chyra.
"Śniegu już nigdy nie będzie" - Canal+, godz. 21:30

Han Solo jest samotnikiem, który przemierza galaktykę swoim statkiem. Podczas tych podróży dociera do najmroczniejszych zakamarków wszechświata. W trakcie jednej z nich spotyka Chewbaccę, późniejszego drugiego pilota. Wpada również na uzależnionego od hazardu Lando Calrissiana. Doświadczenia z wyprawy pozwalają mu wyrosnąć na jednego z największych bohaterów sagi "Gwiezdnych wojen".
"Han Solo: Gwiezdne wojny - historie" - Polsat, godz. 22:20

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na niedziela, 27.02.2022 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×