Program telewizyjny na piątek, 4.03.2023. Co obejrzeć 4 marca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami piątek, 4 marca 2022 roku. Co dziś w TV? Program telewizyjny na ten dzień prezentuje się następująco: kultowe potwory, bohaterowie z uniwersum Marvela i nieśmiertelna piękność oraz łowca potworów i wampirów. Sprawdź nasz program telewizyjny na piątek, 4.03.2023.

Multimedia

Program tv na piątek, 4 marca 2022 r.:

Po wyjściu z więzienia John Link stara się trzymać z dala od kłopotów. Mężczyzna znalazł sobie ustronne miejsce, w którym wiedzie spokojne życie. Zaczął nawet chodzić do kościoła i uczęszcza na spotkania Anonimowych Alkoholików. Cały czas próbuje również nawiązać kontakt ze swoją nastoletnią córką. Wkrótce 17-latka, której John nie wiedział od lat, staje w jego drzwiach. Okazuje się, dziewczynę ściga meksykański gang narkotykowy. Lydia ma nadzieję, że ojciec jej pomoże.
"Dziedzictwo krwi" - TV Puls, godz. 20:00

Legendarna Godzilla powraca w filmie pełnym widowiskowych efektów specjalnych. Przedstawiciele agencji Monarch muszą zmierzyć się z grupą potworów o gigantycznych rozmiarach. Potężna Godzilla staje do walki z Mothrą, Rodanem i swoim najgroźniejszym wrogiem - trzygłowym Królem Ghidorahem. Kiedy olbrzymi przedstawiciele gatunków, o których istnieniu dawno zapomniano, nagle powstają, rozpoczyna się walka o dominację, a przyszłość ludzkości staje pod ogromnym znakiem zapytania.
"Godzilla II: Król potworów" - TVN, godz. 20:05

Urodzona na początku XX w. Adaline ulega wypadkowi, na skutek którego przestaje się starzeć. To, co wydaje się spełnieniem marzeń o nieśmiertelności, przynosi dramatyczne konsekwencje. Adaline musi ukrywać sekret przed ludźmi, ale także przed władzami, które chcą poddać ją eksperymentom. Nieustannie podróżuje i zmienia tożsamość. Traci kontakt z najbliższymi, którzy się starzeją. Jej samotna, pełna dramatycznych wydarzeń podróż przez życie trwa niemal cały XX w. W końcu Adaline znajduje mężczyznę, dla którego chce wyrzec się nieśmiertelności.
"Wiek Adaline" - TVN 7, godz. 21:00

Gabriel van Helsing, najsłynniejszy na świecie pogromca wampirów, otrzymuje kolejne zadanie. Tajna organizacja zleca mu wytropienie i unicestwienie legendarnego hrabiego Drakuli. Sprzymierzeńcem Gabriela zostaje piękna Anna Valerious, która od wieków walczy z Drakulą, chcąc zdjąć klątwę ciążącą na jej rodzie. Wampir sprawił bowiem, że królewska rodzina Valeriousów przestała istnieć. Wspólna misja zbliża Annę i Gabriela, ale jego mroczna przeszłość nieoczekiwanie daje o sobie znać. Aby zabić Drakulę, Gabriel musi stawić czoła własnym problemom.
"Van Helsing" - TVN, godz. 22:55

Młody Peter Parker przeżywa ekscytująca przygodę z Avengersami, po której wraca do domu. Chłopak za wszelką cenę stara się na nowo przywyknąć do codzienności. Wciąż mieszka z ciotką May i pozostaje pod czujnym okiem mentora - Tony'ego Starka. Pewnego dnia w jego życiu pojawia się groźny Vulture. Peter musi działać, aby nie stracić wszystkiego, co kocha.
"Spider-Man: Homecoming" - Polsat, godz. 23:15

Rozterki nastolatków związane z inicjacją seksualną. Po pierwszym roku w college'u cztery pary postanawiają wynająć dom na plaży i ponownie spróbować zakazanego owocu. Kevin, Jim, Stifler i Oz oraz ich dziewczyny - Nadia, Michelle, Vicky oraz Heather, stają do walki płci. Wydaje się, że to płeć piękna jest górą.
"American Pie II" - TVN 7, godz. 23:25

Asher, były agent służb specjalnych, obecnie jest płatnym zabójcą. Działa, jak przystało na zawodowego mordercę - szybko i dyskretnie. Pewnego dnia poznaje Sophie, która zmienia jego życie. Zakochany mężczyzna myśli o przejściu na emeryturę. Jednak jego decyzja o rezygnacji z zawodu wielu osobom jest nie na rękę.
"Profesjonalista" - TVP 1, godz. 23:40

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na piątek, 4.03.2022 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×