Program telewizyjny na poniedziałek, 21.02.2022. Co obejrzeć 21 lutego w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA] [Podgląd]

Program tv na poniedziałek - oto nasze telewizyjne propozycje na 21.02.2022. "Atomic Blond", film drogi, komedia i klasyk lat 70. w wersji współczesnej - w poniedziałek 21 lutego każdy znajdzie coś dla siebie. Zobacz nasze telewizyjne propozycje na poniedziałek 21 lutego 2022 r.

Multimedia

Program telewizyjny na poniedziałek, 21 lutego 2022 r.:

Czasy zimnej wojny. Atrakcyjna brytyjska agentka Lorraine Broughton cechuje się zadziwiającą sprawnością fizyczną i biegłością w sztukach walki. Kobieta podejmuje się misji, którą niektórzy uznaliby za niemożliwą do wykonania. Udaje się do komunistycznego Berlina w celu odnalezienia zabójców swojego partnera i odzyskania listy podwójnych agentów.
"Atomic Blonde" - TV Puls, godz. 20:00

Klasyczna komedia drogi. Z Teksasu do Georgii ciężarówka szmugluje piwo, chroniona przez mistrza kierownicy Bandita (Reynolds). Pościgem kieruje, kasując dziesiątki samochodów, szeryf Buford (Gleason), któremu uciekła sprzed ołtarza synowa (Field).
"Mistrz kierownicy ucieka" - TV 4, godz. 21:00

Klimatolog Jack Hall przeprowadził badania, które potwierdzają tezę o nadchodzeniu epoki lodowcowej. Oderwanie się od Antarktydy fragmentu pokrywy lodowej wywołuje serię kataklizmów. Na Hawajach szaleje huragan, Indie paraliżuje zamieć śnieżna, na Tokio spada gigantyczny grad, a Los Angeles zostaje zniszczone przez tornado. Jack stara się powiadomić Biały Dom o zbliżającej się klęsce żywiołowej, jednak nikt nie daje wiary jego diagnozom. Tymczasem Nowy Jork zalewa ogromna fala powodziowa. Niebawem następuje gwałtowny spadek temperatury.
"Pojutrze" - Polsat, godz. 21:05

Evan i Seth, dwaj najlepsi kumple, są uczniami ostatniej klasy liceum. Przed zakończeniem szkoły rozpoczynają przygotowania do niezapomnianej imprezy. W odcinku: Evan i Seth, dwaj najlepsi kumple, są uczniami ostatniej klasy liceum. Przed zakończeniem szkoły rozpoczynają przygotowania do niezapomnianej imprezy.
"Supersamiec" - Super Polsat, godz. 21:40

Film opowiada o burzliwym romansie nastolatków Jade Butterfield (Gabriella Wilde) i Davida Axelroda (Alex Pettyfer). Zamożni rodzice Jade nie akceptują związku córki ze skromnym Davidem i próbują zniszczyć ich miłość.
"Miłość bez końca" - TVN, godz. 21:40

"Shaft" jest nową wersją przeboju filmowego z lat 70 -tych, wyreżyserowaną przez Johna Singletona z Samuelem L. Jacksonem w roli głównej. Czarnoskóry detektyw trafia na niebezpiecznego i pewnego siebie kryminalistę, który okazuje się synem bardzo wpływowego właściciela nieruchomości na Manhattanie. Śledztwo szybko się komplikuje, a skorumpowani policjanci zaczynają zagrażać życiu detektywa. Shaft i jego dziewczyna (policjantka) muszą zlokalizować i ochronić świadka, którego zeznania doprowadzą do skazania kryminalisty...
"Shaft" - Polsat, godz. 23:50

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na poniedziałek, 21.02.2022 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×