Program telewizyjny na sobotę, 4.12.2021. Co obejrzeć 4 grudnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami sobota, 4 grudnia 2021 roku. Dzisiaj w telewizji czeka na Was wiele hitów! Oj, będzie co oglądać! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na sobotę, 4.12.2021.

Multimedia

Program tv na sobotę, 4 grudnia 2021 r.:

Stephen Strange jest uzdolnionym i ambitnym neurochirurgiem. Jego życie wywraca się do góry nogami, gdy w wypadku samochodowym doznaje on groźnej kontuzji ręki. Nerwy zostały poważnie uszkodzone, co uniemożliwia mu dalszą pracę w zawodzie. Zdesperowany Strange szuka pomocy u niejakiego Jonathana. Trafia w okolice Katmandu, gdzie poznaje mistrza Przedwiecznego i odkrywa w sobie niezwykłe moce.
"Doktor Strange" - Polsat, godz. 20:00

Widowisko muzyczne, podczas którego Sylwia Grzeszczak, Marek Piekarczyk, Justyna Steczkowska oraz Baron i Tomson szukają najlepszego głosu w Polsce.
"The Voice of Poland FINAŁ" - TVP 2, godz. 20:00

Suge Knight, współzałożyciel wytwórni Death Row Records, był ważną figurą na scenie rapowej. Wielu podejrzewa, że stał on też za zabójstwami dwóch wielkich gwiazd nurtu – Tupaca Shakura oraz Biggiego Smallsa. Dokument przygląda się powiązaniom show-biznesu z przestępczym podziemiem. Jego reżyserem jest Nick Broomfield, który zrealizował ponadto filmy poświęcone Leonardowi Cohenowi i Whitney Houston.
"Sprawa Biggiego i Tupaca. 20 lat później" - CANAL+ Dokument, godz. 20:00

Pewnego dnia do drzwi państwa Petersonów puka David – ujmujący mężczyzna, który twierdzi, że służył w armii z ich poległym najstarszym synem. Czy jednak jest tym, za kogo się podaje? I czy wpuszczanie go do domu jest dobrym pomysłem? Oto thriller wystylizowany na kino gatunkowe z lat 80., ze ścieżką dźwiękową pulsującą od elektronicznych i gotyckich dźwięków. W roli głównej – Dan Stevens.
"Gość" - Ale kino+, godz. 20:10

Ku pokrzepieniu serc! Najnowszy rozdział romantyczno-świątecznych tarapatów. Nadchodzi Wigilia, a wraz z nią świąteczna gorączka serc. Państwo Lisieccy i spółka raz jeszcze odkrywają magię miłosnych niespodzianek. Czwarta odsłona romantycznej komedii z udziałem niezawodnego aktorskiego gwiazdozbioru.
"Listy do M. 4" - CANAL+, godz. 21:00

Isabel i Nate Pullmanowie mieszkają w Brooklynie. Mają dwoje dzieci, Olivię i Auggiego. Syn urodził się z rzadką wadą genetyczną, przez którą ma zdeformowaną twarz. Auggie spędza wiele czasu w szpitalach i na salach operacyjnych. Uczy się w domu pod troskliwą opieką matki. Rodzice postanawiają, że Auggie rozpocznie naukę w szkole. Gdy zaczyna się rok szkolny, wyróżniający się wyglądem chłopiec spotyka się z ostracyzmem. Auggie nawiązuje przyjaźń z Jackiem, jednak kolega okazuje się nieszczery. Załamany Auggie nie chce wracać do szkoły.
"Cudowny chłopak" - TVP 1, godz. 21:35

11 marca 2011 roku u wschodniego wybrzeża wyspy Honsiu w Japonii dochodzi do trzęsienia ziemi, potem połacie lądu zalewają fale tsunami. W elektrowni jądrowej Fukushima Daiichi dochodzi do awarii. Wśród likwidatorów skutków zdarzenia znajdują się nie tylko policjanci i strażacy, ale też pracownicy zakładu.
"Bohaterowie z Fukushimy" - TV Puls 2, godz. 21:50

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na sobotę, 4.12.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×