Program telewizyjny na środę, 8.02.2023. Co warto obejrzeć w środę, 8.02.2023 w TV?

Przed nami środa, 8 lutego 2023 roku. Dzisiaj w telewizji czeka na was maraton interesującego kina! Penélope Cruz zachwyca u Almodovara, a Gerard Butler ratuje świat. Sprawdźcie, co jeszcze warto obejrzeć dzisiaj w TV! Oto program telewizyjny na środę, 8.02.2023.

Multimedia

Program tv na środę, 8 lutego 2023 r.:

Pięćdziesięcioletnia Halla, na co dzień kierującą chórem w islandzkim miasteczku, prowadzi drugie, sekretne życie - jest aktywistką walczącą o ochronę środowiska. Gdy kobieta dowiaduje się, że złożone przez nią podanie o adopcję zostało pozytywnie rozpatrzone, musi odpowiedzieć sobie na pytanie, czy zdoła pogodzić działalność na rzecz środowiska naturalnego i obowiązki rodzicielskie.
„Kobieta idzie na wojnę” - TVP Kultura, godz. 20:00

Dwie kobiety, Janis i Ana, spotykają się w szpitalnej sali, gdzie mają rodzić. Obydwie są pannami i zaszły w ciążę przypadkowo. Janis jest w średnim wieku, niczego nie żałuje i bardzo się cieszy. Druga, nastoletnia Ana, jest przerażona. Janis rozmawia z nią i próbuje przekonać, że macierzyństwo to wspaniała rzecz w życiu. Sytuacja, w której się znalazły, powoduje, że między kobietami nawiązuje się nić porozumienia i sympatii.
„Matki równoległe” - HBO, godz. 20:10

Pewnego dnia Sandy Patterson z Kolorado dowiaduje się, że ktoś ukradł jego tożsamość i posługuje się kartą kredytową z jego danymi. Tym kimś jest Diana, która za pieniądze Sandy'ego rozrzutnie żyje na Florydzie. Patterson zostawia w domu żonę, dzieci i porzuca pracę, by na własną rękę odnaleźć złodziejkę. Ma na to tylko tydzień - po tym terminie będzie miał problemy z prawem. Gdy znajduje Dianę, jego życie nabiera tempa.
„Złodziej tożsamości” - Polsat, godz. 21:05

Tytułowy Michael Clayton (George Clooney) to doświadczony prawnik z sukcesami. Uchodzi za jednego z najlepszych adwokatów w Nowym Jorku, jednak pasmo jego sukcesów wkrótce się kończy. Klienci, których interesów kiedyś bronił, powracają, by się zemścić. Michaela czekają najgorsze dni w karierze.
„Michael Clayton” - TVP 1, godz. 21:50

Lola jest śliczną i bystrą nastolatką. Jej matka jest zajęta sobą i nie zwraca uwagi na to, co się dzieje z córką. Kiedy znajduje pamiętnik Loli, orientuje się, jak słaby ma kontakt z dzieckiem.
„LOL” - TVP 2, godz. 23:35

Po tragicznym ataku w Londynie globalna walka z terroryzmem zaczyna wreszcie przynosić rezultaty. Agent Mike Banning nie wie, że bardzo blisko prezydenta USA są ludzie, którzy pragną zmienić układ sił na świecie. Korzystając z najnowocześniejszych technik wojskowych, ponownie atakują prezydenta USA, którego życie wisi na włosku. Giną dziesiątki agentów, a o zamach oskarżony zostaje sam Banning. Musi teraz połączyć siły z ojcem i dowieść swojej niewinności.
„Świat w ogniu” - TVN, godz. 23:45

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program TV na środę, 08.02.2023 >

Komentarze

Skomentuj
  • koniec (gość)

    Lo matko ,co tu sie dzieje.

    02.02.2023 18:20
  • LUCA MATTEO (gość)

    Nazywam się Luca Matteo, to były jedne z najlepszych wakacji w moim życiu, ponieważ odzyskałem żonę w ciągu kilku godzin. Zanim do niego zadzwoniłem, przeczytałem kilka dobrych opinii o doktorze Udamie, ale nie wiedziałem, czy wszystkie te historie są prawdziwe, dopóki nie odzyskałem żony. Po tym, jak odzyskałem żonę, z pomocą dr Udama nauczyłem się dzielić moim świadectwem ze wszystkimi na tej stronie, że dr Udama jest naprawdę potężnym czarodziejem, który odbudowuje każdy zerwany związek lub małżeństwo zaklęciem miłosnym w ciągu kilku godzin. Skontaktuj się z dr Udamą na WhatsApp: (+27 65 897 8226) lub wyślij e-mail na adres (udamaada@gmail.com) i podziękuj mi później.

    25.01.2023 22:14
  • xxx (gość)

    czy ktos jakkolwiek weryfikuje te idiotyczne komentarze?

    24.01.2023 23:56
  • LUCA MATTEO (gość)

    Nazywam się Luca Matteo, to były jedne z najlepszych wakacji w moim życiu, ponieważ odzyskałem żonę w ciągu kilku godzin. Zanim do niego zadzwoniłem, przeczytałem kilka dobrych opinii o doktorze Udamie, ale nie wiedziałem, czy wszystkie te historie są prawdziwe, dopóki nie odzyskałem żony. Po tym, jak odzyskałem żonę, z pomocą dr Udama nauczyłem się dzielić moim świadectwem ze wszystkimi na tej stronie, że dr Udama jest naprawdę potężnym czarodziejem, który odbudowuje każdy zerwany związek lub małżeństwo zaklęciem miłosnym w ciągu kilku godzin. Skontaktuj się z dr Udamą na WhatsApp: (+27 65 897 8226) lub wyślij e-mail na adres (udamaada@gmail.com), a później podziękuj mi..

    20.01.2023 10:18
  • Hvpisxzfkn (gość)

    😁😂😍😗😃🤩🥰😀😂😉😙😘🥳😭😃🙂😌😴🥳🤤😔😪😝😜😛🤪😛😋🥱🥺🥴😶🤔🤭😑🤗😬🧐☹️😡🙄🤬😰😠🤨😱😓😟☹️😥😞☹️😮😯😦😲😧🤯

    10.01.2023 14:18
  • Scarlett (gość)

    JESTEM Scarlett: TO JEST MOJE POŚWIADCZENIE DLA DR OGUNDELE, PRAWDZIWEGO CZARNIKA, KTÓRY PRZYWRÓCIŁ MI MĘŻA W CIĄGU 48 GODZIN SWOIM ZAKLĘCIEM MIŁOŚCI, TEN CZŁOWIEK MA ROZWIĄZANIE KAŻDEGO PROBLEMU W ZWIĄZKU, SKONTAKTUJ SIĘ Z NIM NA WHATSAPP LUB TELEGRAM: +27638836445 . JEGO ZAKLĘCIE JEST NIESZKODLIWE.

    06.01.2023 18:23
  • gościu (gość)

    nie ma nic w telewizji naziemnej, tylko pierdoły religijne, stare kabarety i wszechstronna głupota na prawie każdym kanale

    06.01.2023 10:09
  • Scarlett (gość)

    JESTEM Scarlett: TO JEST MOJE POŚWIADCZENIE DR.OGUNDELE, PRAWDZIWEGO CZARNIKA, KTÓRY PRZYWRÓCIŁ MI MĘŻA W CIĄGU 48 GODZIN SWOIM ZAKLĘCIEM MIŁOŚCI, TEN CZŁOWIEK MA ROZWIĄZANIE KAŻDEGO PROBLEMU W ZWIĄZKU, SKONTAKTUJ SIĘ Z NIM NA WHATSAPP LUB TELEGRAM: +27638836445 . JEGO ZAKLĘCIE JEST NIESZKODLIWE.

    04.01.2023 16:05
  • O jejku (gość)

    Co za pier.....ły tutaj się wypisuje.

    27.12.2022 21:09
  • Üqesz (gość)

    Dasnfjdgjgsvczhmvn Bütfssvb VƏ yaxud da təmsil olunur ki qaldı ki qaldı və ya digər şəkildə e

    23.12.2022 09:00
  • Bolek (gość)

    Maroko awansuje. Tak mi mówi szklana kula

    10.12.2022 20:05
  • Michelle (gość)

    MOJA HISTORIA. Nazywam się Michelle Hall Spencer i rozwiodłam się z mężem, ponieważ mnie zdradzał, ale nadal go tak bardzo kocham, że szukałam pomocy i znalazłam dr Ogundele po kilku kłamcach w internecie. Dr Ogundele rzucił na mnie zaklęcie i w ciągu 24 godzin mój mąż wrócił do domu i poprosił mnie o wybaczenie, jest to bardzo potężne dla każdego, kto potrzebuje pomocy, aby skontaktować się z Dr Ogundele na WhatsApp i Telegram pod tym numerem: +27638836445. Jest uczciwym i potężnym człowiekiem. Wszędzie szukałem pomocy, w końcu pomógł mi tylko doktor Ogundele.

    28.11.2022 19:58
  • James (gość)

    TO JEST OFICJALNE OGŁOSZENIE ILLUMIN LIGHT DLA ŚWIATA UWAGA: ŻADNE WYJAŚNIENIA LUDZKIE NIE SĄ OBJĘTE Możesz skontaktować się z przedstawicielem świątyni przez: e-mail: illuminati0grandmaster@proton.me

    Jesteś biznesmenem, politykiem, muzykiem, studentem? Będziesz bogaty, sławny, potężny w życiu, dołącz już dziś do kultury bractwa Illuminati i natychmiast się wzbogacisz. Milion dolarów tygodniowo i darmowy dom. Bez względu na to, gdzie zdecydujesz się mieszkać na tym świecie, otrzymasz nawet $50,000,000 USD miesięcznej pensji.

    Korzyści dla nowych członków, którzy są członkami Illuminati. Dom w dowolnym wybranym kraju. 2. Nowy wymarzony samochód o wartości $1.5 Million USD. Szansa na poznanie najwybitniejszych i najbogatszych ludzi na świecie.

    Musisz mieć co najmniej 25 lat. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy z naszymi partnerami: illuminati0grandmaster@proton.me

    WhatsApp: +2349155280929

    26.11.2022 06:39
  • condilla vincent (gość)

    Wyszłam za mąż za mojego męża Antoniego, kocham go tak bardzo, że jesteśmy małżeństwem od siedmiu lat z dwójką dzieci. Kiedy wyjechał na wakacje do Francji, opowiedział o kobiecie imieniem Ashley, powiedział mi, że nie jest już zainteresowany naszym małżeństwem. Byłem tak zdezorientowany i szukałem pomocy, że nie wiedziałem, co robić, dopóki nie spotkałem mojej przyjaciółki Marii i nie wyjaśniłem jej mojego problemu. Powiedziała mi, żebym nie martwił się, że mam wcześniej podobny problem, i przedstawiłem się mężczyźnie o imieniu Dr OMON, który rzucił czar na jej byłego chłopaka i sprowadził go z powrotem do niej na końcu. 3 dni. Maria prosi mnie o kontakt z Dr OMONem. Skontaktowałam się z nim, aby pomóc mi sprowadzić męża z powrotem, a on poprosił, żebym się nie martwiła, że ​​bogowie jego przodków walczą o mnie. Powiedział mi, że po trzech dniach dołączy do mnie i mojego męża. Po trzech dniach zadzwonił do mnie mój mąż i powiedział, że wciąż szuka ze mną rzeczy. Zaskoczył mnie, kiedy go zobaczyłem i zaczął płakać o przebaczenie. W tej chwili jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie, a co ten wspaniały Doktor zrobił dla mnie i mojego męża, możesz skontaktować się z jego adresem e-mail: (dromonbabalola@gmail.com). Lub WhatsApp… w tym numerze. (+351925095736). Skontaktuj się z nim w przypadku jakichkolwiek problemów, takich jak: (1) Jeśli chcesz odzyskać swojego ex (2) jeśli nadal masz złe sny. (3) Chcesz awansować w swoim biurze. (4) Jeśli chcesz mieć dziecko. (5) leki ziołowe (6) Chcesz być bogaty. (7) Chcesz związać z nim swojego męża/żonę na zawsze. (8) Jeśli potrzebujesz pomocy finansowej. (9) Pozwól ludziom słuchać twoich słów i robić, co chcą (10) rozwiązanie sprawy ETC Skontaktuj się z nim ponownie pod adresem (dromonbabalola@gmail.com) lub WhatsApp .. pod tym numerem. (+351925095736). i bądź błogosławiony.

    16.11.2022 10:56
  • MRS GEORGE (gość)

    NAZYWAM SIĘ PANI GEORGE Z IRLANDII, CHCĘ PODZIĘKOWAĆ TEGO WSPANIAŁEGO URUCHOMIENIA ZAKLĘCIA DR BABATUNDE. JEŚLI POTRZEBUJESZ PRAWDZIWEGO I ORYGINALNEGO URUCHAMIAJĄCEGO ZAKLĘCIA, KTÓRY MOŻE ZWRÓCIĆ DO CIEBIE TWÓJ EX LOVER, SKONTAKTUJ SIĘ Z TYM WSPANIAŁYM SELLMAN DR BABATUNDE, KTÓRY PRZYWRÓCIŁ DO MNIE MÓJ EX LOVE W CIĄGU 48 GODZIN. JEGO KONTAKTOWY ADRES E-MAIL : *drbabatunde10@gmail.com* WHATSAPP *+27619642218*

    Jeszcze raz dziękuję DR BABATUNDE

    04.11.2022 09:00
  • Lena c (gość)

    Paulina Smaszcz opamiętaj się z twoimi krytykami co Cię babo o opętało nigdy nie byłaś za mądra jak prowadziłaś Pytanie na śniadanie to nie szło patrzeć ani na twoją wypowiedź A strój to były jak do kabaretu nie masz taktu za grosz niby jesteś wykształcona a głupsza jak taki kmiot Kibicuję Kasi i Maciejowi bo ma się bardziej pasuje do Kasi niż do ciebie Oby im wyszło w życiu Trzymam za nich kciuki A ty głupia babo powstrzymaj swoje złośliwości bo nikogo to nie interesuje i nie pokazuj się z tymi strzyżonymi kłami bo wyglądasz jak stara klacz wstyd wstyd wstyd pohamuj się

    31.10.2022 14:04
  • MRS GEORGE (gość)

    NAZYWAM SIĘ PANI GEORGE Z IRLANDII, CHCĘ PODZIĘKOWAĆ TEGO WSPANIAŁEGO URUCHOMIENIA ZAKLĘCIA DR BABATUNDE. JEŚLI POTRZEBUJESZ PRAWDZIWEGO I ORYGINALNEGO URUCHAMIAJĄCEGO ZAKLĘCIA, KTÓRY MOŻE ZWRÓCIĆ DO CIEBIE TWÓJ EX LOVER, SKONTAKTUJ SIĘ Z TYM WSPANIAŁYM SELLMAN DR BABATUNDE, KTÓRY PRZYWRÓCIŁ DO MNIE MÓJ EX LOVE W CIĄGU 48 GODZIN. JEGO KONTAKTOWY ADRES E-MAIL : *drbabatunde10@gmail.com* WHATSAPP *+27619642218*

    Jeszcze raz dziękuję DR BABATUNDE

    29.10.2022 17:41
  • Franco Roberto (gość)

    Dziękuję dr Udama Ada za zmuszenie mojej żony do anulowania naszej sprawy rozwodowej i sprowadzenia jej z powrotem do mnie, moja żona wróciła do mnie z wielką miłością i radością z powodu potężnego zaklęcia dr Udamy. WhatsApp Dr Udama teraz, jeśli potrzebujesz jego pomocy. WhatsApp: +27 65 897 8226 lub e-mail: udamaada@gmail.com.

    28.10.2022 14:37
  • axl oliver (gość)

    Witam Jestem tutaj, aby podzielić się świadectwem o tym, jak pomógł mi dr Wazobia. Po 2 latach związku z mężem zmienił się nagle i przestał się ze mną regularnie kontaktować, wymyślał wymówki, żeby nie wracać do domu cały czas. Przestał odpowiadać na moje telefony i smsy i przestał się ze mną regularnie spotykać. Potem kilka razy zacząłem go łapać z różnymi dziewczynami, ale za każdym razem mówił, że mnie kocha i że potrzebuje trochę czasu, aby pomyśleć o naszym związku. Ale nie mogę przestać o nim myśleć, więc zdecydowałem się przejść do Internetu i widziałem tak wiele dobrych rozmów o tym mr odion wazobia i skontaktowałem się z nim i wyjaśniłem mu moje problemy. Powiedział mi, co zamierzam zrobić, co zrobiłem i postąpił zgodnie z jego instrukcjami po tygodniu rzucania zaklęcia, mój mąż wrócił do mnie i od tego czasu zmienił się, poświęca mi całą uwagę, której potrzebuję, jesteśmy otwarci na siebie niż wcześniej i zaczął spędzać ze mną więcej czasu niż jego przyjaciele. możesz skontaktować się z nim przez jego WhatsApp; +2349074303650 na e-mail; Drwazobiatemple@gmail.com

    20.10.2022 14:55
  • Franco Roberto (gość)

    Dziękuję dr Udama Ada za to, że moja żona odwołała naszą sprawę rozwodową i zwróciła mi ją z powrotem z wielką miłością i radością swoim potężnym zaklęciem. WhatsApp Dr Udama teraz, jeśli potrzebujesz jego pomocy. WhatsApp: +27 65 897 8226 lub e-mail: udamaada@gmail.com.

    20.10.2022 12:06
NowszeStarsze