Program tv na sobotę, 26.01.2019. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TELEWIZYJNY, PLAN DNIA]

Przed nami sobota, 26 stycznia 2019 roku. Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV. Oto program telewizyjny na sobotę, 26.01.2019.

Multimedia

Program tv na sobotę, 26.01.2019 r.:

Ambitna Alison chce zrobić karierę jako dziennikarka telewizyjna. Ben mieszka z czterema kolegami i nie ma konkretnych planów na przyszłość. Alison i Ben spotykają się podczas imprezy w klubie. Będąc pod wpływem alkoholu i dobrej zabawy, spędzają ze sobą noc. Ranem rozstają się i zapominają o sobie. Po kilku tygodniach Alison dzwoni do Bena i informuje go, że zaszła w ciążę. Niepoprawny luzak i singiel wpada w panikę. Nie wie, czy uciekać, czy wykazać się odpowiedzialnością i postarać się zostać dobrym ojcem.
"Wpadka" - TVN, godz. 20:00

Utalentowane wokalnie dzieci spróbują zachwycić jurorów i publiczność w programie, który ma wyłonić osobę o największym talencie i najlepszym głosie. Uczestnicy mają od 8 do 15 lat. Na etapie przesłuchań w ciemno jurorzy wybierają najbardziej obiecujących aspirujących piosenkarzy i tworzą z nich drużyny. Następnie rozgrywany jest etap bitew na głosy. Najlepsi wokaliści i wokalistki zmierzą się w finale.
"The Voice Kids 2" - TVP2, godz. 20:05

Druga część przygód rozgrywa się w Anglii, dokąd Garfield wraz z psem Odiem przedostają się w walizce Jona. Celem wyprawy jest przeszkodzenie Jonowi w oświadczeniu się Liz Wilson, która przebywa na konferencji w podlondyńskiej posiadłości. Rozpieszczony kocur Książę odziedziczył ten zamek, ale kuzyn zmarłej arystokratki, lord Dargis, nie może pogodzić się z testamentem. Planuje wrzucić niewygodnego spadkobiercę do Tamizy i przejąć kontrolę nad majątkiem. W tym właśnie momencie zjawia się Garfield, który okazuje się sobowtórem Księcia.
"Garfield II" - Polsat, godz. 20:10

Piękna i zmysłowa Trishna mieszka z rodziną w małej wsi w Radżastanie. Podczas wieczoru tradycyjnych tańców poznaje Jaya Singha. Przystojny i bogaty Hindus, wykształcony w Wielkiej Brytanii, spędza z przyjaciółmi ostatni dzień wakacji. Jay zakochuje się w uroczej dziewczynie, która stopniowo zaczyna odwzajemniać jego uczucie. Jednak pochłonięci namiętnością młodzi ludzie szybko zauważają dzielące ich różnice.
"Trishna. Pragnienie miłości" - TVP Kultura, godz. 20:20

Jake kiedyś był pilotem. Żyje w cieniu legendy ojca, który poświęcił życie, by ocalić świat przed inwazją olbrzymów "Kaiju". Jake zmienił się pod wpływem doświadczeń życiowych i zaczął działać w kryminalnym podziemiu. Gdy Ziemi grozi kolejna inwazja obcych, Jake dostrzega szansę, by pójść w ślady ojca. Może mu w tym pomóc Mako Mori, z którą Jake od dawna nie utrzymuje kontaktów. Mako jest szefową nowej generacji pilotów. By ocalić planetę, Mako i Jake muszą zapomnieć o osobistym konflikcie i zjednoczyć siły.
"Pacific Rim: Rebelia" - CANAL+, godz. 21:00

Peter Highman za kilka dni ma po raz pierwszy zostać ojcem. Spieszy się na samolot z Atlanty do domu, ponieważ pragnie towarzyszyć żonie podczas porodu. Jego plany legną jednak w gruzach, gdy spotka początkującego aktora Ethana Tremblaya. Ten namawia Petera na wspólną podróż autostopem. Okazuje się ona wyprawą w odległe rejony kraju, podczas której mężczyźni doświadczają wielu przygód, a Highman nieraz straci zimną krew.
"Zanim odejdą wody" - TVN, godz. 22:45

Zobacz galerię

Najlepsze komedie romantyczne według gwiazd

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Sprawdź pełny program tv na sobotę, 26.01.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×