przemysław wereszyński

„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Marta przerywa milczenie. Wydała oświadczenie! „Patryk kłamał na temat prawdziwych okoliczności naszego rozstania”

Nie milkną echa po finale 8. edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Jedna z najbardziej popularnych i pozornie najlepiej dobranych par - Marta i Patryk - nieoczekiwanie się rozstała. Na kobietę wylała się lawina hejtu za jej słowa o planach na przyszłość. Uczestniczka programu postanowiła wydać oświadczenie, które rzuca zupełnie nowe światło na okoliczności rozpadu jej związku. W kierunku Patryka padły mocne słowa!

07.12.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

„Ślub od pierwszego wejrzenia”. Przemek spotkał się z Agnieszką Miezianko! Jest między nimi coś więcej? Fani nie mają wątpliwości: „Strzał w dziesiątkę!”

Przemek nie może zaliczyć swojej przygody z 8. edycją „Ślubu od pierwszego wejrzenia” do udanych. Jak się okazało w ostatnim odcinku show, jego programowa żona Justyna postanowiła zerwać z nim wszelkie kontakty. Wygląda jednak na to, że Przemkowi udało się właśnie nawiązać bardzo ciekawą znajomość. Spotkał się on bowiem z Agnieszką Miezianko - gwiazdą 7 edycji „ŚOPW”. Czyżby było między nimi coś więcej?

02.12.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

„Ślub od pierwszego wejrzenia 8” odcinek 14. Kolejna para postanowiła wziąć rozwód! Z kolei Maciej pochwalił się nową partnerką! Co się jeszcze wydarzyło?

Za nami ostatni, 14 odcinek 8. edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”, w którym dowiedzieliśmy, że kolejna para tej edycji zdecydowała się wziąć rozwód! Spore zmiany zaszły również u Macieja, który obecnie cieszy się wspólnym życiem ze swoją nową ukochaną. Co się jeszcze wydarzyło u uczestników po zakończeniu ich udziału w ślubnym eksperymencie?

29.11.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Gdzie i kiedy oglądać 14. odcinek? Odcinek specjalny przyniesie odpowiedzi na pytania fanów? Finał wielu skonfundował!

Mylił się ten, kto sądził, że 13. odcinek programu „Ślub od pierwszego wejrzenia 8” będzie jego ostatnim. Na Playerze wieczorem we wtorek 29 listopada br. pojawi się specjalny 14. odcinek, który być może dostarczy odpowiedzi na nurtujące fanów pytania. Tych bowiem nie brakuje po finale, który wielu widzów mocno skonfundował!

29.11.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Marta i Maciej odnieśli się do fali hejtu w sieci! Opinie widzów są bezlitosne! „Zero klasy jako mężczyzna”

Za nami finał 8. edycji programu TVN „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Wszystko jest już jasne: wiadomo, kto pozostał w małżeństwie, a kto postanowił się rozstać. Nie obyło się bez zaskoczeń! Jak finał i ostateczne decyzje par oceniają widzowie? Niektórym mocno się oberwało za to, co pokazali w ostatnim odcinku!

23.11.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Małżeństwo Justyny i Przemka jednak przetrwało? Najnowsze zdjęcie uczestnika daje wiele do myślenia!

Justyna i Przemek są uczestnikami najnowszej edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Widzowie niemal od początku nie dawali zbyt dużych szans na przetrwanie ich małżeństwa. Czyżby jednak ich relacja przetrwała po programie. Ostatnie zdjęcie Przemka na Instagramie dało wiele do myślenia fanom ślubnego show.

20.11.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Justyna w ogniu krytyki. Internauci nie mogą zdzierżyć jej zachowania względem psa i męża! „Nie chciałabym mieć kogoś takiego w swoim otoczeniu”

Ósma edycja programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” wywołuje w widzach spore emocje. Choć to zasługa wszystkich zaangażowanych, w ostatnim czasie internauci skupiają się na jednej uczestniczce. Mowa o Justynie, której zachowanie z odcinka na odcinek wywołuje wśród fanów programu coraz większą irytację. Czym bohaterka eksperymentalnego programu TVN tak rozsierdziła widzów?

16.11.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

„Ślub od pierwszego wejrzenia 8” odcinek 12. Małżeństwo Justyny i Przemka rozpadnie się przez jej psa? Magdalena Chorzewska bezlitośnie punktuje jej zachowanie

Za nami 12. odcinek programu „Ślub od pierwszego wejrzenia 8”, który dostępny jest na platformie Player. Justyna miała sporo do zarzucenia swojemu programowemu mężowi. Poszło m.in. o to, jak podchodzi on do kwestii swoich finansów. Jej zachowanie bezlitośnie podsumowała programowa psycholog, Magdalena Chorzewska. Sprawdź, co jeszcze wydarzyło się w 12. odcinku „Ślubu od pierwszego wejrzenia 8”!

15.11.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Justyna jest zakochana? Dalej jest z Przemkiem czy po programie znalazła nową miłość?

8. edycja „Ślubu od pierwszego wejrzenia" trwa w najlepsze. Widzowie z odcinka na odcinek coraz mocniej emocjonują się poczynaniami uczestników programu, a największe emocje generuje Justyna Hołubowicz, która „obrywa” zarówno od widzów, jak i programowej ekspertki, Magdaleny Chorzewskiej. Czy Justyna dalej jest związana z Przemkiem? Uczestniczka „ŚOPW 8” rzuciła nowe światło na tę relację.

09.11.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Programowa ekspertka uwzięła się na Justynę? W sieci aż zawrzało po ich ostatniej rozmowie. „Jej nic kompletnie nic nie pasuje”

Za nami kolejny odcinek 8. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia”, w którym Justyna i Przemek spotkali się z ekspertką. W trakcie rozmowy z Justyną, programowa psycholog Magdalena Chorzewska nie kryła zaskoczenia nad tym, jak uczestniczka widziałaby dalszą przyszłość swojego programowego małżeństwa. Fani programu dosadnie punktują postawę Justyny i nie zostawiają na niej suchej nitki.

09.11.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×