fot. AKPA / Gałązka
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze
[4/18]

"Pytanie na śniadanie". Katarzyna Cichopek ma 40 lat! Nieznane fakty i ciekawostki z życia aktorki. Niedoszły mąż-architekt, bycie muzą, status seksbomby nadany przypadkiem i lepienie pierogów

Co ciekawe, niewiele osób wie, że o mały włos w polskim show-biznesie mogło Katarzyny Cichopek zabraknąć. Wszystko z powodu miesięcznego wyjazdu na kurs języka niemieckiego do Wiednia, przypomina Plejada. Wówczas Cichopek zatrzymała się u przyjaciół rodziny. Ich synem był Mateusz, który studiował architekturę.

Byłam dla Mateusza zjawiskiem, jego muzą. Takim natchnieniem, jakimś aniołem siedzącym z gitarą przy ognisku - mówiła w wywiadzie dla Gali w 2005 r., przypomina serwis.

W trakcie jej pobytu, Cichopek i wspomniany Mateusz zakochali się w sobie. Para miała względem siebie poważne zamiary, jednak aby je zrealizować, Cichopek musiałaby odejść z serialu, na co się finalnie nie zdecydowała. Wróciła do Polski i niedługo później na jej drodze stanął jej przyszły mąż. Obecnie - były.

[4/18] "Pytanie na śniadanie". Katarzyna Cichopek ma 40 lat! Nieznane fakty i ciekawostki z życia aktorki. Niedoszły mąż-architekt, bycie muzą, status seksbomby nadany przypadkiem i lepienie pierogów


×